Acer Predator Helios 16 4080 alınır mı?

Bütçe
85000
Söyledikleriniz hakkında bilgi veririm bilgisayar gelince tabii ki. Ancak cihazda ölü piksel şansa bağlı ve maksimum fanda sesli bir cihaz doğal olarak. Aeroblade fan kullanıyor ve 6K RPM'e kadar çıkıyor. Sesli olması çok doğal yani.
hocam elinize geçince bilgisiyar uyku modundayken klavyenin sağ tarafından vızıltı sesi geliyormu kullağınızı dayayınca söyleyebilir misiniz teşekkürler

Teşekkürler hocam bilgi için yüksek seviye oyunlarda vızıltı sesi oluyor mu?

Bilgisayardan belirgin bir şekilde vızıltı gelmiyor hocam. Fan sesi dışında bir şey duymuyorum yüksek oyunlarda.

Teşekkürler hocam bilgi için yüksek seviye oyunlarda vızıltı sesi oluyor mu?

Evet hocam bir coil whine bulunuyor ancak şimdi fark edebildim.

Klavyenin sağ kısımlarına doğru bir cızırdama sesi var bende inceden.

Ses

Sizdeki ses de böyle midir? (fanlar kapalı ve yük altında kaydettim. Klavyeye yakın ve ortasından sağa doğru.)

Son düzenleme:
Bilgisayardan belirgin bir şekilde vızıltı gelmiyor hocam. Fan sesi dışında bir şey duymuyorum yüksek oyunlarda.

Ses

Sizdeki ses de böyle midir? (fanlar kapalı ve yük altında kaydettim. Klavyeye yakın ve ortasından sağa doğru.)
Coilwhine da şans işi birazcık hocam, herhangi bir sorun teşkil etmediğinden kullanabilirsiniz.

Ses

Bendede öyle hocam servise filan vermekle uğraşmadım kargoda bişi filan olursa diye

Ses

Merhaba ürünün klavyesindeki tuşlar programlanabilir mi acaba? Makro ataması yapılabiliyor mu?

Yılbaşından önce aldım bu cihazı, o zamandan beri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım dengeli modda çalıştığını zar zor anlarsın ses olarak coil whine falan yok, performans beni tatmin ediyor sadece SSD yükseltmesi yaptım ikincil bir tane takarak. O zaman da fiyat performanstı, şu anda öyle diye düşünüyorum piyasayı araştırmıyorum tabii cihazı aldığımdan beri.

Yılbaşından önce aldım bu cihazı, o zamandan beri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım dengeli modda çalıştığını zar zor anlarsın ses olarak coil whine falan yok, performans beni tatmin ediyor sadece SSD yükseltmesi yaptım ikincil bir tane takarak. O zaman da fiyat performanstı, şu anda öyle diye düşünüyorum piyasayı araştırmıyorum tabii cihazı aldığımdan beri.
Bende valo Mafia 2 de gibi oyunlarda oluyor coil whine ama çok önemli değil

Yeni konular

Geri
Yukarı