Vodafone Fiber Evde+100 nasıldır?

Hunerci

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Selamlar,

Yakın zamanda internet servis sağlayıcımı değiştirmeyi düşünüyorum. Fiber internete geçmek istiyorum ve binamızda sadece Vodafone fiber altyapısı var. O yüzden aklımda Evde+100 paketi var. İlk 1 ay veya 2 ay 400Mbps veriyorlardı sanırım. O süre zarfında kütüphanemdeki bütün oyunları ve programlarımı indirmem iyi olur. Kullanan kişiler varsa yardımcı olmaları çok güzel olur.

1) Verdikleri modem 100Mpbs'yi verebilir mi?

2) Herhangi bir sorun yaşanır mı? (bağlantı kopması hız düşmesi gibi)

3) - (Kullanan varsa) Ping ve Upload hızları nelerdir?

Teşekkürler,

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Senedir Vodafone fiber kullanıcısıyım sorduğunuz soruları kendimce cevaplıyayım;

1) Evet verdikleri modem 100Mbps'yi veriyor kendim aynı hızı alıyorum.
2) Bu zamana kadar çok nadir bu tarz sorunlarla karşılaştım. ( Senede 1-2 anca )
3) Dediğim gibi 3 senedir kullanıyorum paket adını bilmiyorum ama 18-20 Mbps arası upload alıyorum, normalde upload hızım bu kadar değil ama sanırım bu korona döneminde upload hızları 2'ye katlanmıştı. ( Yinede yanlış bilgi vermek istemem)

3 Senedir Vodafone fiber kullanıcısıyım sorduğunuz soruları kendimce cevaplıyayım;

1) Evet verdikleri modem 100Mbps'yi veriyor kendim aynı hızı alıyorum.
2) Bu zamana kadar çok nadir bu tarz sorunlarla karşılaştım. ( Senede 1-2 anca )
3) Dediğim gibi 3 senedir kullanıyorum paket adını bilmiyorum ama 18-20 Mbps arası upload alıyorum, normalde upload hızım bu kadar değil ama sanırım bu korona döneminde upload hızları 2'ye katlanmıştı. ( Yinede yanlış bilgi vermek istemem)

Eğer çok şey istemiyor isem, imkanınız varsa hız testinden bir ekran görüntüsü veya link atma şansınız var mı acaba?

Geri
Yukarı