Vodafone fiber nasıldır?

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selam, Ankara/Çankaya'da oturuyorum. Tam TurkNet'e geçecekken onların yapması gereken işi müşteri yaptırdıkları için (belge kargolama + olarak parayı ödememizi istiyorlar) babam TurkNet istemedi. Bende haklı buldum çünkü gerçekten saçma geldi böyle bir şey yaptırmaları. Her neyse, binamıza tamda ihtiyacımız olduğu dönemde şansımıza Vodafone fiber gelmiş. Sizce nasıldır? Memnun olanlar var mı Ankara/Çankaya'da?

Düzenleme: 50 Mbps'e kadar verebiliyorlar. Bize yetiyor. Zaten şu anda halihazırda Kablonet 50 Mbps kullanıyoruz.

Aman aman aman. Allah düşürmesin.

Kullanmış biri olarak asla önermem ilk 5ay güzel, 6. ay hızın aşırı derece düşer. Müşteri hizmetlerine yarım saatte bağlanırsın sesiniz gelmiyor derler. Superonline geçmeni öneririm. Üstelik cayma bedelini ilk önce 360 TL deyip 1 hafta sonra 700TL diyen bir firma.

Kullanmaış biri olarak asla önermem ilk 5ay güzel 6.ay hızın aşırı derece düşer. Müşteri hizmetlerine yarım saatte bağlanırsın sesiniz gelmiyor derler. Superonline geçmeni öneririm.

Superonline'da altyapı yok. ADSL ile 8 Mbps verebiliyorlar ve çok az bu bizim için.

Arkadaşlar selam, Ankara/Çankaya'da oturuyorum. Tam TurkNet'e geçecekken onların yapması gereken işi müşteri yaptırdıkları için (belge kargolama + olarak parayı ödememizi istiyorlar) babam TurkNet istemedi. Bende haklı buldum çünkü gerçekten saçma geldi böyle bir şey yaptırmaları. Her neyse, binamıza tamda ihtiyacımız olduğu dönemde şansımıza Vodafone fiber gelmiş. Sizce nasıldır? Memnun olanlar var mı Ankara/Çankaya'da?

Düzenleme: 50 Mbps'e kadar verebiliyorlar. Bize yetiyor. Zaten şu anda halihazırda Kablonet 50 Mbps kullanıyoruz.
Hocam kablonet varken hiç kendi kendinize kaşınmayın derim.

Şu an 7 aydır fiber kullanıyorum 50Mbps gayette iyi hiçbir sorun yaşamadım NAT hatası almıştım gerekirse santralden kontrol yaparız demişlerdi internet şans işidir bu arada Turkcell önermem VPN önleyen hiçbir interneti önermem.

Kesinlikle kullanmayın derim 1.5 yıl gibi bir süre kullanmış bulunduk sürekli kopma veya hız düşmesi gibi sorunlarla karılaştık. Aynı mahallede başka bir apartmana taşınırken portu dondurmak için işlem başlattık 60 küsur lira gibi bir ücret ödedik ama 2 ay sonra bağlatmak istediğimizde portun başkasına devredildiğini öğrendik üstüne 2 aylık ayırtma ücretini de geri alamadık. Özetle bulaşmayın derim

Yeni konular

Geri
Yukarı