Vodafone fiber internet 0.01 Kbps

lapetitemort

Hectopat
Vodafone 100 fiber kullanıyorum ve internet hızı çok yavaş. Müşteri hizmetlerini aradım ve bana modemi kapatıp açmamı söylediler. Bu işlemi yaptıktan sonra internetim tamamen gitti. Wi-Fi var ve bağlanabiliyorum, ancak Speedtest'te hız 0.01 olarak görünüyor. Vodafone'u tekrar aradım ve modem değiştirdiler ancak sorun hala devam ediyor. Bana 'biz elimizden geleni yaptık, başka bir şey yapamayız' dediler. Zaten bir şey beklemiyordum. En son çare olarak buraya yazmak istedim, böyle bir sorun yaşamış olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Muhtemelen problem onların taktığı ont cihazında, galiba fiber altyapıda yüksek ping düşük hız alınan ülke Türkiye.

Muhtemelen problem onların taktığı ont cihazında, galiba fiber altyapıda yüksek ping düşük hız alınan ülke Türkiye.
Ont cihazini değiştirmelerini talep edeyim o zaman. Normalde eve gelen teknisyen sadece modemi değiştirip gitti. İki yıldır aynı ont cihazını kullanıyorduk.

Ont cihazini değiştirmelerini talep edeyim o zaman. Normalde eve gelen teknisyen sadece modemi değiştirip gitti. İki yıldır aynı ont cihazını kullanıyorduk.
Ont değişti bir değişiklik olmadı. Problemi hala çözemedik, 100kbps hız nasıl alabilirim aklım almıyor gerçekten.

Son düzenleme:
Çok garip bir sorun bence Vodafone tarafında bir problem var.
Cidden çıldırmak üzereyim. Adamlara ben diyorum hani hesaba bir kısıtlama getirin kaldırın, farklı bir paket yükleyin belli ki farklı bir sorun var ortada 6 gündür çözememişsin. Yok ekipler ilgileniyor diyor çıldırmalık valla yemin ediyorum ülkenin her şeyi çöp olduğu gibi burda da durum aynı. Teşekkür ederim yardımın için en azından fikir sundun sorunu çözemesekte.

Hocam bence burada sizin hatanız Vodafone denen çöpü kullanıyor olmanız. Muhtemelen Vodafone tarafında bir sorun var. Yoksa imkansız fiberde bu kadar düşük hız almanız.
Katılıyorum fakat 100fiberi 130tlye kullanıyoruz, ikincisi ev dedemlerin kaldığı ev, bana kalsa 100tl daha Superonline veya diğer internet sağlayıcılarına geçmek ama maalesef ben karar vermiyorum. Ne kadar ucuz o kadar iyi onlar için ve vodafone'a çöp demek çöplere bir hakarettir cidden hem ev interneti olsun hem 4.5g olsun en altta kalıyor.
Hata bende 7gundur bunlardan bir şey bekliyorum adamlar daha sorunu çözemedi ve biz elimizden gelen yaptık sorun sizde dedi. Uzun lafın kısası galiba bugün hem iptal edip netspeed'e geçeceğim hem de cayma bedeli çıkartırlarsa tüketici hakem heyetine yazacam. BTK ya yazdık onlarda CIMER gibi bir ise yaramıyor, gönül isterki ceza alsınlar ama türkiyede yaşıyoruz son kullanıcı kimin umurunda ki bir yerlerden bir şey bekleyelim.

Katılıyorum fakat 100fiberi 130tlye kullanıyoruz, ikincisi ev dedemlerin kaldığı ev, bana kalsa 100tl daha Superonline veya diğer internet sağlayıcılarına geçmek ama maalesef ben karar vermiyorum. Ne kadar ucuz o kadar iyi onlar için ve vodafone'a çöp demek çöplere bir hakarettir cidden hem ev interneti olsun hem 4.5g olsun en altta kalıyor.
Hata bende 7gundur bunlardan bir şey bekliyorum adamlar daha sorunu çözemedi ve biz elimizden gelen yaptık sorun sizde dedi. Uzun lafın kısası galiba bugün hem iptal edip netspeed'e geçeceğim hem de cayma bedeli çıkartırlarsa tüketici hakem heyetine yazacam. BTK ya yazdık onlarda CIMER gibi bir ise yaramıyor, gönül isterki ceza alsınlar ama türkiyede yaşıyoruz son kullanıcı kimin umurunda ki bir yerlerden bir şey bekleyelim.
Hocam inanın aynı fiyat bandında başka sağlayıcılar da var. En bilindiği de Netspeed'dir. İndirim kodu da bulabilirseniz kullanan birinden 10 TL indirim uyguluyor. Kodunuzu da başkası kullanırsa sana da ona da yine 10 TL daha indirim gelir. Vodafone'u kullanmaktan iyidir inanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı