Vodafone Fiber Nasıldır?

Xen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İstanbul/Kartal'da Vodafone fiber bağlatacağız. Kullananlar memnun mu? Ping değerleri vs. nasıl?

İstanbul/Kartal'da Vodafone fiber bağlatacağız. Kullananlar memnun mu? Ping değerleri vs. nasıl?
Konuyu hortlattığım için şimdiden özür dilerim. Hocam geçiş yaptınız mı acaba memnun musunuz? Bende Kartal bölgesinde ikamet ediyorum şu an Superonline müşterisiyim ancak çekincelerim var özellikle ping konusunda. Görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

LoL Türkiye sunucularında 13, Avrupa Batı sunucularında 53, BF, CS gibi oyunlarda 55-80 (CS'de oyunun bağlandığı sunucuya göre değişkenlik gösteriyor ancak BF'de Alman sunucularında 40'a yakın aldığım bile oluyor). R6S'de 60 civarı.

Konuyu hortlattığım için şimdiden özür dilerim. Hocam geçiş yaptınız mı acaba memnun musunuz? Bende Kartal bölgesinde ikamet ediyorum şu an Superonline müşterisiyim ancak çekincelerim var özellikle ping konusunda. Görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Hizmetten memnun musunuz diye sormuştum ama kimse cevap vermemişti. Belki başkaları merak eder araştırırsa diye sonuçları şuraya bırakayım. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve sonuç gayet tatmin edici. Umarım ülkemizde bu firma çizgisini bozmaz ve iyi işler başarır.

Dosya Ekleri

• vodafone1.png
    vodafone1.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 154
  • vodafone2.png
    vodafone2.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 158
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı