Vodafone fiber ping oluyor

HACKERY

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba.
Vodafone fiber 100 Mbit internet kullanıyorum. Son günlerde ping sorunu yaşıyorum.
Daha önce 5 olan ping şu an 24'ün altına düşmüyor.
Müşteri hizmetlerini aradım güncelleme vs. ne varsa hepsini yaptık sorun düzelmedi ve dedi ki yapacak bir şey yok ping ile ilgili bir hizmetimiz yok.
Ben ankaradayım alt komşumdan test yaptım 6 çıkıyor.
Sorun tam olarak neden kaynaklıdır yardımcı olabilir misiniz?

1659872898299.png
1659872943311.png

Cayma bedelim 2000 TL :(

@Recep Baltaş
@Ali Güngör

Hocam sizin öneriniz nedir? Çözemedim sorunu.

Hocam ben öneri vereyim. Mecburen taahhüdün bitmesini bekleyeceksiniz. Hocam bu çözülebilen bir sorun değil ama bir ihtimal bir dakika CMD açın tracert ve herhangi bir siteyi yazın sonra gelen sonuçları SS alıp bana atın. Kod:

Kod:
tracert herhangibirsiteyiyazın.com

Hocam ben öneri vereyim. Mecburen taahhüdün bitmesini bekleyeceksiniz. Hocam bu çözülebilen bir sorun değil ama bir ihtimal bir dakika CMD açın tracert ve herhangi bir siteyi yazın sonra gelen sonuçları SS alıp bana atın. Kod:

Kod:
tracert herhangibirsiteyiyazın.com
1662915155390.png

Bu arada statik ip aldım :)

Hocam sadece söylüyorum hava atıyorsunuz demiyorum ama durduk yere aldıysanız iptal edin statik IP tehlikeli bir şey eğer kullanmıyorsanız.
hocam fiyatı 9 tl idi 1aylık aldım deneme amaçlı. Ama işe yaramadı hiç bir değişiklik yok. iptal edeceğim.

Yok hocam size bir sorun yok. Taahhüt bitene kadar idare edeceksiniz.
Nasıl bekleyecem 1,5 yıl :( kafayı yedirecek bunlar adama.

Hocam fiyatı 9 TL idi 1aylık aldım deneme amaçlı. Ama işe yaramadı hiçbir değişiklik yok. İptal edeceğim.

Nasıl bekleyeceğim 1,5 yıl :( kafayı yedirecek bunlar adama.

Hocam hemen iptal edin bence, statik IP ping ile alakası yok yanlışlıkla bir siteye girerseniz ya da birisi sizin IP adresinizi bulursa bulmak çok zor bir şey değil adam sitesini sana atar bir bakar mısın güzel olmuşmu diye der sonra geçmiş olsun tüm bilgileriniz gider.

Geri
Yukarı