Vodafone FreeZone nasıldır?

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Yıllardır Vodafone kullanıyorum. Üniversitelerin açılması ile birlikte freezonu keşfettim hem GB fazla hem fiyatı uygun. Daha önce FreeZone kullanan var mı ya da şu an da kullanan? Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu an kullanıyorum.

Screenshot_20210831-225625.png

Süper uyumlu paketini aldım. Böyle istediğin gibi düzenleyebiliyorsun her ay. Her tarifeyi 1 adım düşürdüğünde 3 TL düşüyor 1 adım yükselttiğinde 3 TL yükseliyor. Fiyatı da gayet makul şu anki hat fiyatlarına göre.

Son düzenleme:
Ben şu an kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1154584

Süper uyumlu paketini aldım. Böyle istediğin gibi düzenleyebiliyorsun her ay. Her tarifeyi 1 adım düşürdüğünde 3 TL düşüyor 1 adım yükselttiğinde 3 TL yükseliyor. Fiyatı da gayet makul şu anki hat fiyatlarına göre.

Eki Görüntüle 1154585
Keşke telefon numarasını sansürleseydiniz, ayrıca Vodafone FreeZone gençlerin hattıdır. Red tarifelere göz atsaydınız, Red 40 çok iyi. Genç Süper Uyumlu+ tarifelerde iyi, durma özelliği bedava ve 15 ay boyunca 2 GB hediye.
Yıllardır Vodafone kullanıyorum. Üniversitelerin açılması ile birlikte freezonu keşfettim hem GB fazla hem fiyatı uygun. Daha önce FreeZone kullanan var mı ya da şu an da kullanan? Önerir misiniz?
FreeZone öneririm, GNÇ FreeZone Red 40 öneririm. Ya da GNÇ Red 20.
Limitsiz Redli paketlerin GNÇ (Freezone) hali çıksa ve ucuz olsa nasıl olur hocam ? :D @478040

Genç Limitsiz Redli 5 Mbps 99 TL 😆

Keşke telefon numarasını sansürleseydiniz, ayrıca Vodafone FreeZone gençlerin hattıdır. Red tarifelere göz atsaydınız, Red 40 çok iyi. Genç Süper Uyumlu+ tarifelerde iyi, durma özelliği bedava ve 15 ay boyunca 2 GB hediye.

FreeZone öneririm, GNÇ FreeZone Red 40 öneririm. Ya da GNÇ Red 20.
Limitsiz Redli paketlerin GNÇ (Freezone) hali çıksa ve ucuz olsa nasıl olur hocam ? :D @478040

Genç Limitsiz Redli 5 Mbps 99 TL 😆
Efsane olurdu 😁

Herkese teşekkür ederim cevaplar için. Maksimum 50 TL civarı bir paket düşünüyorum. Birde beyler bunlar 1 senelik değil mi yani ben 1 sene sonra kendi isteğimle herhangi bir cayma bedeli ödemeden çıkabilir miyim ?

Herkese teşekkür ederim cevaplar için. Maksimum 50 TL civarı bir paket düşünüyorum. Bir de bunlar 1 senelik değil mi yani ben 1 sene sonra kendi isteğimle herhangi bir cayma bedeli ödemeden çıkabilir miyim?

Paketler 12 aylık yani 1 seneliktir, 20 GB 45 TL öneririm, gnç Red 20.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı