Vodafone FreeZone fiyatları nasıl?

Grandvizier

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone FreeZone fiyatları nasıl? Ona göre hattımı kendi üstüme alacağım. Hat babamın üstüne olduğu için paketleri göremiyorum.

Vodafone FreeZone fiyatları nasıl? Ona göre hattımı kendi üstüme alacağım. Hat babamın üstüne olduğu için paketleri göremiyorum.
Hocam FreeZone kapatıldı uzun süre önce FreeZone'a geçmek istedim ama müşteri hizmetleri bana eski kullanıcıların devam edebileceğini ama yeni kişilerin geçemeyeceğini söylemişti.

Hocam FreeZone kapatıldı uzun süre önce FreeZone'a geçmek istedim ama müşteri hizmetleri bana eski kullanıcıların devam edebileceğini ama yeni kişilerin geçemeyeceğini söylemişti.

Hocam bende Enis Kirazoğlu'ndan gördüm reklamını yapıyordu ondan geçmek istedim. Kapalı olan bir şeyi reklamını yaptırmazlar herhalde.

Hocam bende Enis Kirazoğlu'ndan gördüm reklamını yapıyordu ondan geçmek istedim. Kapalı olan bir şeyi reklamını yaptırmazlar herhalde.
Açtılarsa bilmiyorum hocam ben tam hatırlamasamda sanırım 6-7 ay önce falan geçmek istediğimde bana öyle söylemişlerdi.

Açtılarsa bilmiyorum hocam ben tam hatırlamasamda sanırım 6-7 ay önce falan geçmek istediğimde bana öyle söylemişlerdi.
Hocam 21 ocak 2023'te konusunu açmışım o kadarda eski değilmiş o zaman denediğimde öyle demişlerdi.

Köpek gibi pişmanım.
FreeZone kullanıyordum Şimdi red tarifesindeyim. 265 TL her şey sınırsız faturalı paket kullanıyorum, lanet olsun dedim kotalı olsaydı da Vodafone geçmeseydim. Çıkmakta çıkamıyorum 1300 TL cayma bedeli istiyor, 5 ayı var bitmesinin.
Çekmiyor Allah'ın belası nerede olursan ol, özellikleTrabzon çevresinde bir halta yaramaz. Genel çekme problemide mevcut zaten.

Köpek gibi pişmanım.
FreeZone kullanıyordum şimdi red tarifesindeyim. 265 TL her şey sınırsız faturalı paket kullanıyorum, lanet olsun dedim kotalı olsaydı da Vodafone geçmeseydim. Çıkmakta çıkamıyorum 1300 TL cayma bedeli istiyor, 5 ayı var bitmesinin.
Çekmiyor Allah'ın belası nerede olursan ol Trabzon çevresinde bir halta yaramaz.

Bende şu an Vodafone kullanıyorum çekmiyor ama diğer operatörlere göre ucuz olduğu için geçmiştim.

Normalde hattım 10 yılıdr Turkcell deydi bu sene Vodafone geçtim pişman oldum ama FreeZone bir gözümü boyadı.

Bende şu an Vodafone kullanıyorum çekmiyor ama diğer operatörlere göre ucuz olduğu için geçmiştim.

Normalde hattım 10 yılıdr Turkcell deydi bu sene Vodafone geçtim pişman oldum ama FreeZone bir gözümü boyadı.

Bırak hocam boyamasın.
Bak bu devirde evet her şey sınırsız internet SMS dakika 260 lira hiçbir şey değil.
Ama lanet ettirdi kendine. Yanımda uygulamasının rezilliği zaten hiç girmiyorum.

Bırak hocam boyamasın.
Bak bu devirde evet her şey sınırsız internet SMS dakika 260 lira hiçbir şey değil.
Ama lanet ettirdi kendine. Yanımda uygulamasının rezilliği zaten hiç girmiyorum.

Tamam ozm hiç bulaş miyim 5 ay sonra Turkcell'e geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı