Vodafone habersiz taahhütlü faturaya geçiş yapmış

fdsssssssssss

Centipat
Makaleler
1
542'yi aradım Vodafone yanımda uygulamasından siz kendi isteğinizle geçiş sağlamışsınız dediler. Ben uygulamaya sadece çarkı çevirmek için giriyorum ve böyle bir şey yapmadım. Faturasızda 5 GB internet vardı o da gitmiş. Şimdi de 7 GB için 50 TL fatura istiyorlar. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
542'yi aradım Vodafone yanımda uygulamasından siz kendi isteğinizle geçiş sağlamışsınız dediler. Ben uygulamaya sadece çarkı çevirmek için giriyorum ve böyle bir şey yapmadım. Faturasızda 5 GB internet vardı o da gitmiş. Şimdi de 7 GB için 50 TL fatura istiyorlar. Ne yapabilirim?
Yeni geçtiysen, iptal ettir. Cayma bedelin çok çıkmaz.

7GB için 50₺ uygun bence kullanın/ devam edin o tarifeye. Vodafone GB başına 9₺ alıyor normalde

Öncelikle şikayetvar'da şikayet oluşturmanızı öneririm.
Faturalıya geçmenin yanlışlıkla olacak bir iş olduğunu sanmıyorum. Sonuçta paketi seçtikten sonra sözleşmeyi kabul etmeniz için sizi başka bir ekrana yönlendirir ve kabul ettikten sonra sözleşmeyi email ya da posta yoluyla alırsınız.

Şikayet edebilirsin. Ama eğer gerçekten sadece çark çevirdiysen:)

2 Kere aradım. Birisi uygulamadan geçilmiş dedi diğeri de aranmışsınız 9 Haziran tarihinde onayınız alınmış dedi. 9 Haziran'da genel konuştuklarım dışında hiçbir kayıt yok.
7GB için 50₺ uygun bence kullanın/ devam edin o tarifeye. Vodafone GB başına 9₺ alıyor normalde
Ya ben orasında değilim, zaten aktif kullandığım bir hat değildi. Kapanmasın diye para atıyordum şimdi faturalı olmuş.

2 Kere aradım. Birisi uygulamadan geçilmiş dedi diğeri de aranmışsınız 9 Haziran tarihinde onayınız alınmış dedi. 9 Haziran'da genel konuştuklarım dışında hiçbir kayıt yok.

Ya ben orasında değilim, zaten aktif kullandığım bir hat değildi. Kapanmasın diye para atıyordum şimdi faturalı olmuş.
Ses kaydı dinlenmesini söyle.

Ses kaydı dinlenmesini söyle.
Söyledim, bir şey yapamayız onayınız alınmış dediler. Ben hiçbir şey yapmadım anlamıyorum.
Ne dedikleri belli değil ki, onayınızın alındığı gün 9 Haziran diyorlar benim o gün normalde konuştuklarım dışında hiçbir kayıt yok. Bir diğeri de uygulamadan yapmışsınız dedi ikinci aradığım kesinlikle sesle onay verilmiş falan diyor.
Ya garip olan şey uygulamada hala para yükleyebiliyorum kontör yükleyebiliyorum. Hiçbir şey anlamadım cidden.

Bu konuda ısrarcı olun. Israrla yapmadığınızı söyleyin, gerekirse konuşma kayıtlarının dinletilmesini isteyin. Gerçekten de habersiz tarife değiştiyse Tüketici Hakem Heyetine gidin.
Hiç de uygun değil. Yeni gelenlere 29₺'ye 9-10-11 GB veriyorlar. Ben de 5+2 GB'a 33₺ ödüyorum.
Yeni gelenlere yaranmak için. Ben de 6+2 GB'ye 37 TL ödüyorum.

Bence de saçma ama yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı