Vodafone Her Şey Yanımda 100/50 İndirim

Farklı numara kullanıyorsun sonuçta. Tek kişi ya da başka bir kişinin almasının farkı yok. Sistemin hatası. İnsanlar satın alabiliyorsa ona göre stok girersin. Hem paralarını al işlet iade edene kadar ondan sonra suçu parayı verene at. Bana bu hak tanınmış mı tanınmış. Kodları gelmeyenler olarak toplanıp şikayet edelim.
Bu konu tartışılır bana göre işte. Etik değil. Ayrıca istediğin kadar şikayet et benzer çok olay oldu. Yasada para iadesi yapıldığı an sorun yoktur diyor. Para iadesi yapıldığında ortada şikayetlik bir durum kalmaz.

Farklı numara kullanıyorsun sonuçta. Tek kişi ya da başka bir kişinin almasının farkı yok. Sistemin hatası. İnsanlar satın alabiliyorsa ona göre stok girersin. Hem paralarını al işlet iade edene kadar ondan sonra suçu parayı verene at. Bana bu hak tanınmış mı tanınmış. Kodları gelmeyenler olarak toplanıp şikayet edelim.
Şimdi ettin. Bir de kendini haklı görüyorsun.

Aynen öyle. İndirim başladıktan kısa süre sonra hemen stoklar bitmiş. Şimdi başka bir foruma baktım ve 10 farklı hesaptan alan birini gördüm kodlar gelmedi diye ağlıyor. Bu millet akıllanmaz hocam.

Hocam ne zaman ben demeyi bırakıp biz dersek o zaman kazanırız. Bu sadece kod için değil hayattada böyledir.

20 saniye oldu 2 adet 50 TL'lik kodum geleli ^_^

Geri
Yukarı