Vodafone internet hızı düşük

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu Vodafone'u savunup durmayın. Kullanmayın kullandırtmayın. Annem Vodafone, babam Turkcell ben de BİMCELL yani Türk Telekom müşterisiyim.
10 TL 20 TL için değmez. Gerçekten değmez. Buyurun 5 dakika önce yaptığımız test:

IMG_20220913_113728.jpg

İstanbulda dahi Avrupa yakasında doğru düzgün çekmiyor fiyatları ucuz olmasa tercih edilecek bir oparatör değil.

Baz istasyonu kaynaklı durumdur türkiyenin çoğu bölgesinde geçerli siz tercih edip taahhüt imzalıyorsunuz. Umarım en kısa zamanda operatörünüzü değiştirirsiniz.

Müşteri hizmetleride rezalet yaklaşık 1 sene önce Vodafone Net kullanıyorduk tarife yenilediğimiz halde 2 ay bilgi verilmeyip tarife yenilememişiniz diyip 600 TL gibi bir ceza çıkardılar geçmeyin geçtirmeyin.

Kesinlikle Vodafone önermiyorum. Şirket hattı olarak kullanıyorum mecburi değişiklik oldu. Önceden Turkcell vardı. Vodafone'a geçtikten sonra Turkcell büyük nimetmiş diyorum. Düzgün çekmiyor, uygulaması berbat, kartla ek paket aldım hala yüklenmedi gün içinde yüklenir diyorlar. Tam bir rezillik yani.

Vodafone kullanıyorum, kullandırtıyorum.
Hızından, sunduğu tarifelerinden ve kampanyalarından gayet de memnunuz.

Siz düzgün internet kullanmamışsınız hayatınızda. Geçin Turkcell'e görün gerçek hızı. Ha bu arada çok nadir de olsa bazı köylerde çok iyi çekiyor. Bazen de baz istasyonunun yanında 1 Mbps çekiyor...

Hmmmm...
Screenshot_20220913-125903.jpg

Geri
Yukarı