Vodafone internetimin aylardır hızı düşüyor

BayE

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone kullanıyorum fiber internet altyapısı çekmeye başladıklarındam beri internet berbar bir hale geldi fotolarını atıyorum.
fotoğraflar
Aradım talep oluşturdum gelen yok arkadaş ne randevu için arıyorlar ne başka bir şey yalandan arıycaz edip duruyorlar annem şikayet etmeme izin vermiyor yaşım 17 nereye şikayet edebilirim bunları yaşla alakası olmayan bir yere 50 MB'den 4mbe düşüyor acaba o kutunun içindeki kabloları çıkarsam işr yarat mı hızım düzelir mi?

Dosya Ekleri

• IMG20220202132543.jpg
    IMG20220202132543.jpg
    163,7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG20220202132552.jpg
    IMG20220202132552.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 26
Vodafone kullanıyorum fiber internet altyapısı çekmeye başladıklarındam beri internet berbar bir hale geldi fotolarını atıyorum.
fotoğraflar
Aradım talep oluşturdum gelen yok arkadaş ne randevu için arıyorlar ne başka bir şey yalandan arıycaz edip duruyorlar annem şikayet etmeme izin vermiyor yaşım 17 nereye şikayet edebilirim bunları yaşla alakası olmayan bir yere 50 MB'den 4mbe düşüyor acaba o kutunun içindeki kabloları çıkarsam işr yarat mı hızım düzelir mi?

Hocam şikayet edin nasıl anneniz şikayet etmeye izin vermiyor? Siz para veriyorsunuz size para verdiğiniz hizmeti sağlamıyorlar şikayet edin hocam dinlemeyin annenizi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı