Vodafone iyi mi?

Keşke Türk Telekom'a geçseydiniz hocam. Vodafone oldukça kötü, fiyatları sizi yanıltmasın.
WhatsApp Image 2023-01-08 at 01.21.51.jpeg
10 GB + 750 DK + 250 SMS içeren 10GB Elit Paket'e 105 TL ödüyorum. Üstelik Sil Süpür'den garanti
ayda "Haftalık 5 GB" hediye veriyor.

Keşke Türk Telekom'a geçseydiniz hocam. Vodafone oldukça kötü, fiyatları sizi yanıltmasın.
Eki Görüntüle 1626381
10 GB + 750 DK + 250 SMS içeren 10GB Elit Paket'e 105 TL ödüyorum. Üstelik Sil Süpür'den garanti
ayda "Haftalık 5 GB" hediye veriyor.
Gectik artık ya yorumlari okudukca sogudum vodafone dan. :D

Vodafone hiç iyi değil hocam. Bazen evde telefonla biriyle konuşurken durduk yere kapanıyor. Verdikleri interneti kullanamıyorum. Tamam çarktan internet falan çıkartıyorsun (onda da genelde sürpriz çıkıyor) güzel de çekim kalitesi çok kötü. Ev içerisinde 1-2 çubuk falan oluyor son zamanlarda 3 çubuk görür oldum. Fotoğrafı bırakıyorum. Çıkan sonuç umarım anlamanıza yardımcı olmuştur. :)

Dosya Ekleri

• FCE4FE5D-D578-46FE-8E40-EAF76435AB66.jpeg
    FCE4FE5D-D578-46FE-8E40-EAF76435AB66.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 53
Ben pek sevmedim. Hattın internetini kullanırken tam çektiği halde Instagram'da videoların donmasıyla karşılaşıyorum. Ve fotoğrafların geç yüklenmesi durumu var. Vodafone'a numarayı taşıdığıma pişman oldum.

Hocam bu kampanyayı ne zamandan beri kullanıyorsunuz, kalıcı mı yoksa süreli mi?

Düzeltme yapmam lazım Vodafone bu kampanya için 30 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli yapmış Türk Telekom'a hattımı taşımak için başvurumu yaptım Vodafone'u bu yüzden kullanıyordum zaten iyi de çekmiyordu daha kalmak için bir nedende yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı