Vodafone iyi mi?

Yerine göre değişir. Aslında bu tüm operatörler için geçerli. Bulunduğunuz yerde çekim sıkıntısı yoksa size göre en avantajlısını tercih edin bence.

Arkadaşlar geçen tahahüdüm bittiği için başka bir hatta geçmek istedim. Kars'da yaşadığımız için çekiş gücünden çok memnun değildim. Vodafone'ye hat taşımak istedim. 20 GB'lık tarife indirimde olduğu için. Turkcell vodafona göre çok daha pahalıydı sizce geçmekte iyi yapmış mıyım?
Karsın neresindesiniz? Karsta Türk Telekom kullanma imkanım oldu bayağı. Hızı gayet tatmin edici. Çarşının ortasında yoğun saatte bile 105 Mbps almıştım. Vodafone biraz yavaş kaçar. Orada Vodafone o kadar iyi değil.

Merkezdeyiz hocam.
Ben de merkezindeydim. Paşaçayırı mahallesindeki yurtta kalıyordum ve kullandığım süre boyunca Türk Telekom hız olarak gayet yeterliydi. Çarşı içinde fazla bile iyiydi. Vodafone'un iyi teklifleri olsa bile hız olarak çok şey veremiyor. İlla ki hız lazımsa H+ yani 3G modunda kullanmanız gerekiyor. Vodafone'un genel olarak kapasite sorunu mevcut. Ha hızı kötü değil ama yüksek bir hız bekliyorsanız beklentinizi çok yüksek tutmayın derim.

Vodafone'dan geçtim TT'ye. Memnunum. Yeşilköy, İstanbul.

Screenshot_20230319_031338_Chrome.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı