Vodafone iyi mi?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir Turkcell kullanıyorum ve tarifem bugün bitti. En son rahat paketindeydim ve normal faturalı paketlere bakayım dedim 8 GB internet 160 TL civarı. Ben de Vodafone'a geçtim Red tarifesi 149 TL olan 20GB internet + tüm sosyal medya sınırsız. Umarım memnun kalırım henüz hat açılmadı. Kullananlar varsa fikirlerinizi almak isterim.

Uzun süredir Turkcell kullanıyorum ve tarifem bugün bitti. En son rahat paketindeydim ve normal faturalı paketlere bakayım dedim 8 GB internet 160 TL civarı. Ben de Vodafone'a geçtim Red tarifesi 149 TL olan 20GB internet + tüm sosyal medya sınırsız. Umarım memnun kalırım henüz hat açılmadı. Kullananlar varsa fikirlerinizi almak isterim.
Bende Vodafone red 25 kullanıyorum. Paket olarak çok iyi ama bu aralar internette bir yavaşlık var çözemedim. Onun dışında iyidir memnunum.

O sosyal medya kısmı benim de hoşuma gitmişti ama incelemelere baktığımda o sınırsız internetin ne kadar sınırsız olduğu da önemli. Örnek veriyorum bir arkadaşım sınırsız sosyal medya paketiyle youtube videosunu 480p bile zor oynatıyordu. Siizin fikriniz.

Yavaş ama 20 GB internet paketi kullandığım için idare ediyorum.

Cevaplar için teşekkürler umarım memnun kalırım 1 sene boyunca. Şimdiden içim karardı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı