Vodafone Kolay Paket fiyatlandırması

Sir Lewis

Hectopat
Selamlar.
2-3 ay öncesine kadar ₺28'ye 4 GB internet 750dk alınabiliyordu, ancak şu an fiyatlar bu şekilde ve en ucuz paket ₺59.

Tek sorun bu değil, paketler sürekli değişiyor.

Bugün aldığın paket yarın yerinde olmayabiliyor.

Çok memnundum kendilerinden ama son zamanlarda bu fiyatlandırmayla üzmeye başladılar.

Sizin operatörünüz ve kullandığınız tarife nedir?
En önemlisi ne kadar ödüyorsunuz? 🙂

Screenshot_2022-04-10-17-28-39-695.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone kullanıyorum. Uyumlu Genç 7 tarifesi.
9GB internet + 2GB sosyal medya uygulamalarında geçerli internet +2GB Vodafone TV, 750Dk, 250 SMS 39 lira.

Daha dün Vodafone'dan ayrıldım Türk Telekoma geçtim. 1-2 yıl öncesinde türk telekomdan Vodafone'a geçmiştim internet çekmiyor diye ama asıl çekmeyen operatör Vodafonemuş son zamanlarda da fiyatları üzdüğü için (5-6 aydır kullandığım tarife 20₺zam aldı) Türk telekoma geçtim umarım aynı sorunu yaşamam.

Daha dün Vodafone'dan ayrıldım Türk telekoma geçtim. 1-2 yıl öncesinde Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmiştim internet çekmiyor diye ama asıl çekmeyen operatör vodafonemuş son zamanlarda da fiyatları üzdüğü için (5-6 aydır kullandığım tarife 20₺zam aldı) Türk telekoma geçtim umarım aynı sorunu yaşamam.

Bu durum çok can sıkıcı.
Vodafone kafasına göre zam yapıyor. ☹️

Paketim yok. Paket yapmayı bıraktım. Sadece telsiz kullanım ücreti için TL yüklüyorum o da aylarca gidiyor. KPSS çalıştığım için dışarı pek çıkmıyorum. Türk Telekom kullanıyorum ve çift hattım var. Her hafta sil süpür yapıyorum. Bana yetiyor. 😎😎

Haklisiniz ya 39TL'ye 11GB 1000dk 250SMS'li kolay paket vardı şimdi zamlanmis. Diğer operatörlerde de uygun bir şey yok idare ediyoruz artik.

Yeni konular

Geri
Yukarı