Vodafone Net 14 gün cayma hakkı süresi

Bununla ilgili hiçbir fikrim yok. Ticaret bakanlığı internet üzerinden yapılan sözleşme ile ilgili 14 günlük cayma hakkı olduğunu yazmış.

Yarın e-Devlet üzerinden fesih başvurusu yapacağım. Ping sebebiyle iptal ettireceğimi söyledim Superonline’a geçmeyi düşünüyorum. Vodafone, Superonline altyapısını kullanıyor. Turkcell’e geçtiğimde altyapı aynı olduğu için yine ping sıkıntısı yaşar mıyım sizce?

Yarın e-Devlet üzerinden fesih başvurusu yapacağım. Ping sebebiyle iptal ettireceğimi söyledim Superonline’a geçmeyi düşünüyorum. Vodafone, Superonline altyapısını kullanıyor. Turkcell’e geçtiğimde altyapı aynı olduğu için yine ping sıkıntısı yaşar mıyım sizce?

Hattın kimin olduğuna göre değişir.
Hat sahibi Turkcell, Vodafone kiracıysa ping normal. Hat sahibi Kablonet ise ikisinde de ping olabilir. Hat sahibi ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Hattın kimin olduğuna göre değişir.
Hat sahibi Turkcell, Vodafone kiracıysa ping normal. Hat sahibi Kablonet ise ikisinde de ping olabilir. Hat sahibi ile çalışmanızı tavsiye ederim.
Hat sahibi Turkcell. Vodafone ise ortak olduklarını yani ortak altyapı kullandıklarını söylüyor ama fiber kutusunda sadece Turkcell ismi var.

Hocam TurkNet'e de bir baksanız iyi olur. Superonline kullanıyorum ve aşırı pahalı. Kopma vs. olmuyor ama ara sıra internet hızımı düşürüyorlar. Arayıp güncelletiyorum.

Hocam TurkNet'e de bir baksanız iyi olur. Superonline kullanıyorum ve aşırı pahalı. Kopma vs. olmuyor ama ara sıra internet hızımı düşürüyorlar. Arayıp güncelletiyorum.

Bulunduğum bölgede maalesef TurkNet altyapısı yok. TurkNet ile görüştüm fakat Türk Telekom altyapısı kullandıkları için sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Şu an kullandığım interneti umarım sıkıntısız şekilde fesih ederim. Onun haricinde bir canlı yayın platformunda yayın yaptığım için, Turkcell’in gamer paketi altında 10 Mbps upload paketi bulunuyor. Onu değerlendireceğim.

Bulunduğum bölgede maalesef TurkNet altyapısı yok. TurkNet ile görüştüm fakat Türk Telekom altyapısı kullandıkları için sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Şu an kullandığım interneti umarım sıkıntısız şekilde fesih ederim. Onun haricinde bir canlı yayın platformunda yayın yaptığım için, Turkcell’in gamer paketi altında 10 Mbps upload paketi bulunuyor. Onu değerlendireceğim.
Evet, iyi bir seçenek olabilir.

Tavsiyem benim gibi bahanelere kanıp da 14 günlük iptal süresini kaçırmamanız. Sağlam bir para ödettiler bize. 14 günlük süreyi geçtikten sonra iş sıkıntıya biniyor.

Zaten iptal edeceğinizi belirtmişsiniz de, ben yinede bir hatırlatmak istedim. Kurtarın bir an önce kendinizi. Son dakika arada kalıp da yazık etmeyin paranıza. 👍

Tavsiyem benim gibi bahanelere kanıp da 14 günlük iptal süresini kaçırmamanız. Sağlam bir para ödettiler bize. 14 günlük süreyi geçtikten sonra iş sıkıntıya biniyor.

Zaten iptal edeceğinizi belirtmişsiniz de, ben yine de bir hatırlatmak istedim. Kurtarın bir an önce kendinizi. Son dakika arada kalıp da yazık etmeyin paranıza. 👍

Kesinlikle iptal edeceğim. Bu sorunların en başında da ping sıkıntısı bulunuyor. Eğer sadece downlod hızı işimi görseydi belki kullanabilirdim. Onun haricinde kablosuz bağlantılarda inanılmaz hız kaybı da yaşanıyor. Ülkemizde maalesef bu konularda bilinçsiz insanlar çok fazla ve bu firmalar da bunu kullanıyor. Yakın zamanda Vodafone hattımı da başka operatöre taşımıştım zaten. Yani anlayacağınız berbat hizmetlerini bildiğim halde “belki bu hizmetleri iyidir” umuduyla kendimi kandırdım. Ama bu benim açımdan sondu. Bir daha da bulaşmayı düşünmüyorum. Kimseye de önermem.

Geri
Yukarı