Vodafone Net 16 MBPS hat değerlerim normal mi?

Merhabalar arkadaşlar internet değerlerim bunlar. Anladığım kadarıyla 17 MB'ye kadar destekliyor altyapım. Fakat bana verilen 5 MB gibi gözüküyor ki internet hızı testlerinde 3 MBPS'yi geçtiğim çok az zaman oluyor. Bir bilgi almak istedim sizlerden ona göre müşteri hizmetlerini arayacağım. Not: Vodafone net 16 MBPS yalın ADSL kullanıcısıyım.

Yukarı yönde maksimum hızı (kbit/s)886
Aşağı yönde maksimum hızı (kbit/s)17680
Yukarı yönde hat hızı (kbit/s)796
Aşağı yönde hat hızı (kbit/s)5117
Hat StandardıADSL2+
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Fibernet veya Vdsl+2 geçmenizi öneririz.Tahhüt bittiği anda Turknet'e geçiniz.16 mbps 2 mb hızla indirmesi lazım ttnet'de ise 1,3 mb hızla indiriyor sizin alabilceğiniz hat'daki kablolardan fark olabilir.Turknet'e bakınız altyapınız var mı ?

Fibernet veya Vdsl+2 geçmenizi öneririz.Tahhüt bittiği anda Turknet'e geçiniz.16 mbps 2 mb hızla indirmesi lazım ttnet'de ise 1,3 mb hızla indiriyor sizin alabilceğiniz hat'daki kablolardan fark olabilir.Turknet'e bakınız altyapınız var mı ?
Öncelikle teşekkürler yanitınız için türknete baktım max 16 MBPS alabileceğim ve akn'siz internet olacağını diyor fakat detaylara tıkladığım zaman 150 GB akn verildiği yazıyor tam olarak anlayamadım
foto.png

Altyapınız demek varmış olmayanlara veriliyor Ttnet bu konuda çok geride.150 gb akn veriyolar'sa onları bi araman gerekir ben öyle biliyorum 150 gb akn altyapısız olanlara veriyolar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı