Vodafone Net İnternetin Bağlanmaması

Onur İNCE

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Ben yeni üyeyim ve sizlere bir sorum var.
VodafoneNet'den eve internet baglattirdim fakat bir sorun var internete baglanamiyorum çünkü Türk Telekom ekipleri gelip cama veya kapıya kadar kablo çekmeleri gerekmiyor mu? Benim arkadaşımla birlikte aynı gün başvuru yaptik Türk Telekom ekipleri gelip onun camına kadar kabloyu ayarlamislar ve şuan internete bağlanabiliyor, müşteri hizmetlerini arıyorum bizim rakiplerimiz bunu yapamazlar diyor. Şikayette bulunabilirsiniz diyorlar işi iyice uzatmak istiyorlar, ben ne yapmalıyım yardımcı olabilecek biri var mi? Bir de VodafoneNet müşteri memnuniyeti konusunda hiç iyi değil, bana başvuru yaparken rakiplerimiz gelip ücretsiz kurulum yapacaklarını söyleniyor, sonra kurulum ücreti 60 TL deniliyor. VodafoneNet'te başvuru yapicak arkadaşlar bir kere daha düşünsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haha :) güldürdünüz beni. Ben 2 hafta bekledim uzattılar da uzattılar. Ne zaman arasam altyapı kontrol edeceğiz diyorlar. Daha 2 gün önce kapattığım interneti ne altyapısı ettim şikayet. Kapattım kayıtı tekrar Türk Telekom'a kayıt yaptım 3 güne hemen bağladılar. Şuan sıkıntısız halen daha giriyorum 2 hafta oldu sıkıntı yok. Ucuzun yahnisi olmaz. ;)

Not: Vodafone kapattım, Türk Telekom İnterneti geldi. Vodafone bir duysanız adamlar yalvarıyor. 3 gün peşimi bırakmadılar. :D :D

Vadafone alt yapıyı Türk Telekom'dan kiralıyor. Tekel oldukları için bilerek diğer iss'leri süründürüyorlar. Bizden başkasına abone olmasınlar tek amaçları bu. Müşteri hizmetleri yerine bölge telekom a gidin hattın durumunu sorgulayın. Ankastre'den 1 çift hattı hazırlamak zorundalar modem'e bağlamak müşteriye ait.

Gençler şu konuya açıklık getiteyim.
18 şubatta basvurum alindi.
Whatsapptan kimligi gonderdim.
Ertesi gun aradilar sureci hızlandirmak icin merkezde soslesme tamamlandi
21 şubatta pazar gunu vodefone aradım kayit yok dedi meger benim basvuru yaptigim yer vodafone is ortagiymis yeniden kayit olusturuldu
22 subatta turk telekom geldi ve bagladi ve bizimle baya konustu ve ilgilendiler kahve felan ictiler MNG kargo ile evraklari imzalayip geri gönderdik. Su anda evraklarin gitmedini bekliyoruz yer BURDUR Afyon daymis

SON OLRAK; Intetnet hizmetinuz bolgeden bolgeye degisiklik gosteriyor ben memnunum daha aktivasyon olmadi ama 1 hafta da dolmadi daha hattim 17mbit destekliyor zaten net gelince foto atarim

Haha :) güldürdünüz beni. Ben 2 hafta bekledim uzattılar da uzattılar. Ne zaman arasam altyapı kontrol edeceğiz diyorlar. Daha 2 gün önce kapattığım interneti ne altyapısı ettim şikayet. Kapattım kayıtı tekrar Türk Telekom'a kayıt yaptım 3 güne hemen bağladılar. Şuan sıkıntısız halen daha giriyorum 2 hafta oldu sıkıntı yok. Ucuzun yahnisi olmaz. ;)

Not: Vodafone kapattım, Türk Telekom İnterneti geldi. Vodafone bir duysanız adamlar yalvarıyor. 3 gün peşimi bırakmadılar. :D :D

VodafoneNet'in müşteri hizmetlerine bağlanmak işkence onu geçtim 1 hafta beklettiler beni altyapınızı kurmaya ekip gelecek diye gelen giden yok bi baktım telefona mesaj geldi sözleşmeniz iptal edilmiştir diye, böyle böyle sözleşmemi iptal etmişsiniz diyorum adresinizi bulamamışlar diyor m.temsilcisi :D :D Şaka mısınız siz ya dedim tamam tekrar başvuru açmayın kalsın iptal olduğu iyi oldu, akşam iş çıkışı SüperOnline'a başvurdum 21.30'da sabah 10'da alt yapıyı kurdular ertesi gün interneti bağladılar, 10 lira az vereceğiz diye rezil oluyordum :) Bu da böyle bir anımdır teşekkürler :D

VodafoneNet'in müşteri hizmetlerine bağlanmak işkence onu geçtim 1 hafta beklettiler beni altyapınızı kurmaya ekip gelecek diye gelen giden yok bi baktım telefona mesaj geldi sözleşmeniz iptal edilmiştir diye, böyle böyle sözleşmemi iptal etmişsiniz diyorum adresinizi bulamamışlar diyor m.temsilcisi :D :D Şaka mısınız siz ya dedim tamam tekrar başvuru açmayın kalsın iptal olduğu iyi oldu, akşam iş çıkışı SüperOnline'a başvurdum 21.30'da sabah 10'da alt yapıyı kurdular ertesi gün interneti bağladılar, 10 lira az vereceğiz diye rezil oluyordum :) Bu da böyle bir anımdır teşekkürler :D
Aslinda işkence degil m.hye baglanmak 08505420542yi, ara 2ye bas sonra 1e sonra bida 1re bas ve mh geliyor. :) baglanti olayi ise Bölgeden bolgeye degisiyor. Mesela antalyadaki evimize yazlari icin 75liraya 2-3 aylik baglattirmak icin basvurduk 1ayda anca gelmislerdi dedigim gibi BOLGE farki cok onemli.

Aslinda işkence degil m.hye baglanmak 08505420542yi, ara 2ye bas sonra 1e sonra bida 1re bas ve mh geliyor. :) baglanti olayi ise Bölgeden bolgeye degisiyor. Mesela antalyadaki evimize yazlari icin 75liraya 2-3 aylik baglattirmak icin basvurduk 1ayda anca gelmislerdi dedigim gibi BOLGE farki cok onemli.

Aynı bölge, aynı bağlantı türü ( yalın) ama Süperonline hızı işte... Bir de 21 dakika beklediğimi bilirim m.h için ben hatta o hafta dakikalarım vodafonnet hattının başında beklemekten İLK DEFA bitti! Tövbe bir daha asla, sonra dört döndüler bağlayalım diye lakin nafile ben hizmetimden memnunum deyip bu sefer ben çat kapı iptal yapıyorum :sinsi:

Bence gidip iptal ettir. Türkcell Super Onlineden al interneti. Bende ilk vodafone başvurdum adamlar direk size internet veremeyiz dediler hayal kırıklığına uğradım. Neden dedim? Alt yapınız yok dedi. TSO bağlattım 1 gün sonra arayıp internet istiyor musunuz dediler :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı