Vodafone Net kullanımı nasıl?

Özgür Kınay

Kilopat
Daha fazla  
Malum TurkNet zammından sonra yeni arayışlara yöneldik.

Ben eskiden ofisimde Vodafone net kullanıyordum, bir sorun yoktu. Baktım şimdi, fiyatları da gayet makul görünüyor. Ofisi seyrek kullandığımdan iddialı yapamam. Ama 24 Mbps VDSL tarifeyle 2 senede hiçbir sorun yaşamadım diyebilirim.

Vodafone net ile ilgili daha aktif, daha uzun süre kullanmış ve/veya kullanmakta olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi? Semt, hız ve fiyat bilgisi de verilirse faydalı olur kanaatindeyim.

Ben eskiden ofisimde Vodafone net kullanıyordum, bir sorun yoktu. Baktım şimdi, fiyatları da gayet makul görünüyor. Ofisi seyrek kullandığımdan iddialı yapamam. Ama 24 Mbps VDSL tarifeyle 2 senede hiçbir sorun yaşamadım diyebilirim.

Vodafone net ile ilgili daha aktif, daha uzun süre kullanmış ve/veya kullanmakta olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi? Semt, hız ve fiyat bilgisi de verilirse faydalı olur kanaatindeyim.
En önemli sıkıntısı müşteri hizmetlerinin %90'ının bilgi fakirliğinde yüzmesidir. Temel sebep bu olunca kalite düşüyor.

1-5 yıldır kullanıyorum ama ADSL olarak. Hız konusunda sıkıntı yok, ne zaman test etsem güzel çıkıyor. Ama gerek VDSL gerekse ADSL olsun ping süreleri çok kötü. Sadece fiberde daha iyi o kadar. Siz ofiste kullanıyormuşsunuz oyunla işiniz pek olmaz diye düşünüyorum onun için tavsiye edebilirim ama oyun da oynayacaksanız almayın. Ha bir de getirdikleri modem kötü haberiniz olsun, bence kendiniz alın.
Diğer arkadaşların söylediği gibi müşteri hizmetleri biraz bilgisiz.

Geri
Yukarı