Vodafone Net hangi altyapıyı kullanıyor?

Fako29

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 1600 AF // GPU: Radeon RX 5500 XT 8GB // Ram: 2x8 3600mhz
2 gün olmak üzere ve internetimde sorun yaşıyorum. Vodafone Net müşteri temsilcileriyle hiçbir iletişim kuramıyorum. Zar zor uygulama sayesinde bağlandım ve bana 27.01.2023 tarihinde kadar genel arıza olduğu söylendi. TurkNet ile iletişime geçtim ve altyapısını sordum. Eğer Vodafone Net ile aynı altyapıya sahip değilse cayma bedelini ödeyim TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Kısacası Vodafone Net hangi altyapıyı kullanıyor?

2 gün olmak üzere ve internetimde sorun yaşıyorum. Vodafone Net müşteri temsilcileriyle hiçbir iletişim kuramıyorum. Zar zor uygulama sayesinde bağlandım ve bana 27.01.2023 tarihinde kadar genel arıza olduğu söylendi. TurkNet ile iletişime geçtim ve altyapısını sordum. Eğer Vodafone Net ile aynı altyapıya sahip değilse cayma bedelini ödeyim TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Kısacası Vodafone Net hangi altyapıyı kullanıyor?
Hocam yüksek ihtimalle Türk telekom altyapısı kullanıyorlardır. Bahsettikleri gibi arıza varsa süre bitiminde sorununuz bitmiş olur. Arkadaşın söylediği gibi eğer altyapınız sorunluysa Türknet'te de aynı sorunu yaşarsınız.

Sizin bölgeniz dışında Vodafone Net kullanan kimsede bu sorun yok ise alt yapınızdan kaynaklı bir sorundur. Yukarıda da belirttiğim üzere TurkNet'e de geçseniz aynı sorunu yaşarsınız.

Geri
Yukarı