Vodafone paket kaybı

Eyo144

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese, konuyu biraz uzatacağım kusura bakmayın öncelikle son birkaç haftadır çoğu oyunumda paket kaybı yaşıyorum. Ping normal ama paket kaybı 30 40 kadar yükselip geri iniyor. Ethernet, Wi-Fi gibi yolları denedim ikisinde de aynı bir değişiklik olmuyor. Telefondaki interneti PC bağlayıp denedimde en fazla 5 kadar cıkıp geri iniyor. Bu konu hakkında önerilerinizi bekliyorum, yardımcı olursanız çok sevirinirim müşteri hizmetlerini aradım bir sorun göremediler.
Bu sorun aynı modem üzerinden iki PC üzerinden oyuna girdimizde ortaya cıktı daha önce paket kaybı en fazla 5 cıkıp hemen geri iniyordu pek oyunumu etkilemiyordu modemde sıktı olabilirimi modem değiştirme talebinde bulunacaktım uğraşmak istemedim onun yerine router alayım sorun düzelir mi hem modem router lazım eve modemin Wi-Fi gücü yetmediği icin odadan cekmiyor. Wi-Fi hem modem arayüzüne de giremiyorum şifreyi kabul etmiyor aynı sayfaya tekrar atıyor defalarca reset atım modeme hâlâ aynı müşteri hizmetlerini sorduğumda reset atın diyor onu zaten yaptım onu da bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok uzatım konuyu kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı