Vodafone paket kaybı

Sorun sizle alakalı değil. Bulabilirseniz network kısmından biriyle görüşmeniz lazım.

Paket kaybı sorunu omurga ve bağlı cihazların kapasite yetmemezliği yüzünden oluyor. Üstüne Vodafone hala çok eski hatları kullanıyor. Borusan dönemin kalma çok fazla hat ve ekipman var. Bunlar çok eski. Omurganın önemli noktasında bulunanların değişmesi lazım.

Sorun sizle alakalı değil. Bulabilirseniz network kısmından biriyle görüşmeniz lazım.

Paket kaybı sorunu omurga ve bağlı cihazların kapasite yetmemezliği yüzünden oluyor. Üstüne Vodafone hala çok eski hatları kullanıyor. Borusan dönemin kalma çok fazla hat ve ekipman var. Bunlar çok eski. Omurganın önemli noktasında bulunanların değişmesi lazım.

TT Ceo'suna mail attım. 1 saat sonra telefon ile iletişim kurdular. Attığınız mail ile ilgili konuşmak istiyoruz diye. Bölgemdeki ADSL probleminden bahsedip, fiber altyapı için bayağı uzun mesaj yazdım. Talebinizi aldık, gerekli birimlere ileteceğiz dediler. Ne gibi sonuçlar çıkar dostum?

@CillianMurphy Mail direk olarak bağlı olduğunuz TT ilçe müdürlüğüne aktarılır. Eğer yakın zamanlı çalışma varsa bilgisini verirler. Yoksa altyapı çalışmamız yok derler.

Umarım bölgenizde bir çalışma vardır ve dahil olursunuz...
İnşallah dostum. Umarım şanslı zamanıma denk gelir.

Ben de 4 senedir sorunsuz kullandığım 50 Mbit Vodafone internetimde aynı sorunları yaşıyorum. Oyunlar ping ve loss yüzünden oynanmayacak halde. Hız da 10 mbit ve aşağısına düşüyor. Umarım kısa zamanda çözerler.

merhabalar

Bende turkcell altyapısını kullanan vodafone fiber 50 mbit internet sahibiyim. Paket kaybı sorununu malesef bende yaşıyorum. vodafone çağrı merkezini arayıp durumu anlattığımda yapabilecek birşeylerinin olmadığını ve her şeyin normal gözüktüğünü söylediler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı