Çözüldü Vodafone RCS nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Uzun zaman önce normalde açıktı ancak bir durum olmuştu ve arkadaş bana SMS atma durumunda kaldı. Sonradan RCS yüzünden SMS yollayamadığını fark ettiğimde kapattım ve SMS geldi. Ancak şu an nedense RCS'yi aktif etmiyor. RCS'yi nereden nasıl aktif ederim? Google Mesajlar uygulaması var ve normalde RCS açık Türk Telekom hattımda ve kullanılabiliyor. Ancak artık Vodafone'da RCS kullanamıyorum. Doğrulamaya giriyorum ve düğme 5-10 dakika gri kaldıktan sonra normale dönüyor ve doğrulama yapmıyor. Nasıl yaparım bunu?
Screenshot_2023-05-18-23-25-26-939_com.google.android.apps.messaging.png

Çözüm
RCS'ye numara doğrula kısmına numaranızı girin. Ardından RCS aktifken internetinizi açıp kapayın, sonrasında düzelecektir. Ben bu şekilde düzelttim.
Bu konuyu unutmuşum. Varsayılan arama numarasını Vodafone yaptım bir müddet sonra düzeldi. Çift hat kullanıyordum.
RCS'ye numara doğrula kısmına numaranızı girin. Ardından RCS aktifken internetinizi açıp kapayın, sonrasında düzelecektir. Ben bu şekilde düzelttim.

Bu konuyu unutmuşum. Varsayılan arama numarasını Vodafone yaptım bir müddet sonra düzeldi. Çift hat kullanıyordum.

Çözüm

Teşekkür ederim hocam bir ara mesaj yollayamıyordum kapatmıştım şimdi geriye açıp doğruladım.

Geri
Yukarı