Vodafone red limitsiz vs Turkcell Platinum

hocam geçmeyin pişman olursunuz :D iş arkadaşım aynı tarifedendi tahattütü bitti paketi bir daha sunmadılar, şimdi 50gb ya 120tl ödüyor.
Vazgeçtim hocam, umarım seneye de aynı tarifeyi kullanabilirim😁, bu olmazsa dahi, Limitsiz Redli Ekstra veya Limitsiz Redli Elite tarifesine de razıyım 😅

Şu an 30'u bulmuş hocam, en aşağı 80 GB (geçen ayki verim)

Büyük ihtimalle devam edeceğim, 3G üzerinden maşallahı var 😁

Benim bölgede de Vodafone Allahına kavuşmuş hocam, akşam 19:00-24:00 arası yoğunluk çok oluyor hatta 4.5G de kapasite kalmıyor ve çoğunlukla 3G'ye atıyor. Geri 1-2 dakikalığına 4.5G'ye dönüyor ama hız 0.5 Mbps oluyor. Çoğunuklu 3G, yan hat almama az kaldı.

Benim bölgede de Vodafone Allahına kavuşmuş hocam, akşam 19:00-24:00 arası yoğunluk çok oluyor hatta 4.5G de kapasite kalmıyor ve çoğunlukla 3G'ye atıyor. Geri 1-2 dakikalığına 4.5G'ye dönüyor ama hız 0.5 Mbps oluyor. Çoğunuklu 3G, yan hat almama az kaldı.
Faturalı değilsen çık hocam, ama senin bölge de diğer ikisi de mi sıkıntılı idi, öbür forum dan öyle hatırlıyorum, yanlış hatırlıyorsam şimdiden özür dilerim

Faturalı değilsen çık hocam, ama senin bölge de diğer ikisi de mi sıkıntılı idi, öbür forum dan öyle hatırlıyorum, yanlış hatırlıyorsam şimdiden özür dilerim
Faturalı değilim, iyi ki de yapmamışım. Benim bölgeyi şöyle özetleyim.

TT : Hızda en iyisi, seste en kötüsü. Hız=20-60 mbit.

Turkcell : Hızda en kötüsü, seste en iyisi.
Hız=0-1 mbit.

Vodafone : Hızda kötü, seste iyi.
Hız=2-8 mbit.

Nasıl bir yere denk geldim ya, hepside cortlamış benim bölgede, iyi ki 50 mbps ev internetim var. :D

Faturalı değilim, iyi ki de yapmamışım. Benim bölgeyi şöyle özetleyim.

TT : Hızda en iyisi, seste en kötüsü. Hız=20-60 mbit.

Turkcell : Hızda en kötüsü, seste en iyisi.
Hız=0-1 mbit.

Vodafone : Hızda kötü, seste iyi.
Hız=2-8 mbit.

Nasıl bir yere denk geldim ya, hepside cortlamış benim bölgede, iyi ki 50 mbps ev internetim var. :D
Turkcell bile o kadar kötüyse, senin için Türk Telekom dan başka güzel bir tercih olmaz gibi hocam

Turkcell bile o kadar kötüyse, senin için Türk Telekom dan başka güzel bir tercih olmaz gibi hocam
Turkcell'in üst birimiyle bile görüştüm, mahallenizde kapasitemiz yetersiz dediler. Planlama olarak 2022'yi yani bu yılı söylediler hocam, bakalım eğer yaparlarsa Turkcell'e geçerim. Yapmazlarsa hayal kırıklığıyla kürkçü dükkanına dönüp Turk Telekom'a sarılırım. :)

Geri
Yukarı