Vodafone vs Turkcell

Gördüğüm kadarı ile Vodafone beğenilmeyen bir operatör... Belki de bundan ucuz galiba. Aslında Vestelcell'e geçmek istiyorum ama geçmek çok zormuş diyorlar. Vestel bayileri ilgilenmiyormuş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-11-01-58-32-352_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2022-12-11-01-58-32-352_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 56
Hocam yakın zamanda Vodafone, TT ve şu an Turkcell kullanan biri olarak bölgemde operatörlerin tek farkı internet hızı diğerlerinde 15 Mbps veriyor Turkcell 30 Mbps çekim gücü falan hikaye Türk Telekom mesela gidiyorum dağın başına pikniğe çekiyor yolda bazen kopuyor Turkcell Vodafone evimin arka odasında bile çekmiyor bence fiyatı uygun olana seç.

şu an Vodafone ve Turkcell'den birine geçeceğim fakat hangisi alacağıma karar veremiyorum.

Vodafone = 20GB 1000dk 250SMS.
Turkcell= 10GB 900dakika.
Turkcell'in daha iyi çektiğini biliyorum ancak hem Vodafone interneti yüksek hem de Turkcell daha hızlı internet verecegi için internetim daha hızlı bitecek.
Sizce hangisini almalıyım?

Tabii ki Turkcell. Vodafone'dan uzak dur.

Dün Turkcell'den Vodafone'a geçiş işlemim tamamlandı. Vodafone bakıyorum full çekiyor ama Whatsapp görüntülü konuşmada hatta sesli aramada donmalar oluyor. Pişman oldum. Google Play 9 MB'lik uygulamayı 4-5 dakikada anca indirebildi. 480p video izlemek imkansız gibi. 20 GB paketi aldım ama 24 saat kullansam da bitmez gibi çünkü çok yavaş internette. Geçebilirsem Türk Telekom'u deneyeceğim bu sefer.

Geri
Yukarı