Turkcell vs Vodafone

Burakus1224

Centipat
Daha fazla  
Şu anki hattım Turkcell'e kayıtlı. Bedava internet açısından salla kazan 2-3 aydır hep YouTube, TikTok falan veriyor. Arkadaşlarıma Vodafone çarktan her hafta internet çıkıyor ve ben internetsizlikten muzdaribim. Sizce Vodafone'a geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'de internetiniz su gibi gider, Vodafone'da internet gitmez çünkü kullanamazsınız. Biri Tofaş, biri Volvo gibi bakın olaya. İkisinin de arası TT, o da Egea gibi, tercih sizin.

Vodafone'a geçmenizi önermem. Müşteri hizmetileri sistemi falan çok kötü. Arkadaşım Vodafone evde internet kullanıyordu, yaşamadığı sorun kalmadı.

Türk Telekom geç. En mantıklısı o. Ben de Vodafone'dan geçtim.

Etrafımda gördüğüm Türkcell kullanan herkes fiyatı dışında memnun.
Ben yakın zamana kadar Vodafone kullanıyordum çok iyi çekmediğini söyleyebilirim. Geçen senelerde normalde çekmesine rağmen şehrin ortasındaki evimde bile çekmediği oluyordu. Fiyatlarını bütçene göre karşılaştır ona göre karar ver. Bu arada bol bol internet dağıtmıyor, genelde Havlusepeti.com 'da 1000tl üzeri havlu siparişine %5 indirim gibi abidik gubidik indirimler var.

Arkadaşlarınız sizinle ayın çevredeyse sorun, ailenizde varsa sorun nasıl deneyim ediyorlar diye? Vodafone bazı bölgelerde kaliteli hizmet verebiliyor çünkü. Ben kullanıyorum ve kullandığım bölge için memnunum. Eğer çevrenizdeki Vodafone kullanıcılarından olumlu geri dönüş alırsanız geçebilirsiniz.

Vodafone İstanbul'un merkezinden memleketime kadar çekmeyen bir operatör. Ha oldu ki çekerse size ortalama 5-10mbps gibi komik hızlarla internet verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı