Vodafone Redbox nasıldır?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Superbox adresimi hatalı girdiğinden ötürü hız sorunu yaşıyordum. Sağ olsunlar cayma bedelsiz iptal edebiliyorum. ADSL altyapısı falan yok evde maalesef. Vodafone Redbox nasıldır? Kullanan var mı? 15 Mbps sınırsız paket.

Superbox adresimi hatalı girdiğinden ötürü hız sorunu yaşıyordum. Sağ olsunlar cayma bedelsiz iptal edebiliyorum. ADSL altyapısı falan yok evde maalesef. Vodafone Redbox nasıldır? Kullanan var mı? 15 Mbps sınırsız paket.
Vodafone RedBox özel baz istasyonları kullanıyor. Her yerde kullanılamıyor. Hatta çoğu yerde kullanılamıyor. İzmir'in göbeğinde kullanamadı halamlar.
Hizmeti ise genelde daha iyi sanırsam. Fiyat olarak da daha iyi.

İzmir'de dediği gibi sıkıntılı kullanılmıyor. Turkcell'de çalışan bir abimiz var. Pahalı ama bizim ki daha iyi kullanışlı diyordu.

Evet adresimde Redbox yokmuş. Farklı adresten alıp 30 TL ek ücretle her adreste kullanabilirmişim. Ancak o zaman da hızın bir garantisi olmayacak. Yerel sağlayıcılara kaldım sanırım.

Redbox'ı iki adresimde de kullanamıyormuşum. Mecburen gidip Sibanet'e başvurdum. 16 Mbps 90 TL. 400 TL de kurulum ücreti. Kurulum hariç fena değil. Umarım memnun kalırım. Alternatifim yok zaten. Teşekkürler arkadaşlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı