Çözüldü Vodafone simple ile YouTube'da videolar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alp15eren

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Birkaç gündür kullanıyorum ve canımı sıkan çok olaylar oldu. Mobil veri ile DNS kullanımını engellemişler. AdGuard DNS kullanamıyorum. YouTube'a girdiğim zaman birçok videoyu açamıyorum ve kısıtlı mod aktif oluyor. Bunları nasıl çözebilirim? Eğer çözemeyeceksem başka hatta geçeceğim. Turkcell'den geçtim böyle saçmalıklar yoktu. Eskiden Vodafone kullandığım zaman memnundum. Çekme sorunu falan yaşamıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Demin de bu şekilde mesaj atan birisi vardı. Klasik Vodafone'nun bugları. Vodafone, ne yazık ki bug dolu bir operatör.

Bahsettiğiniz problem güvenli internet'in aktif olmasından kaynaklanıyor ancak sistem güvenli internet zaten kapalı diyorsa. Size tavsiyem, Güvenli Internet'i farklı bir modda tekrar açmanız, telefonu açıp kapatmanız. Açık olduğundan emin olduktan sonra tekrar kapatmanız ve telefonu yeniden başlatmanız yönünde olacaktır.

Bu şekilde denediginizde yine problem yaşarsanız son bir umut 542'yi arayarak probleminizi anlatın.(Çözüme ulaşacağını zannetmiyorum ama yine de deneyin.)

Bu kez yine olmazsa BTK Şikayet sistemine hat sahibi kim ise onun adına şikayette bulunun. Güvenli İnternet hizmetini kullanmak zorunlu değil sonuçta.
kısıtlı mod aktif oluyor.
Güvenli internet kapalı mı? Varsayılan olarak yeni ev/mobil aboneliklerde Aile profili açık geliyor.

Güvenli İnternet Servisini iptal etmek için "GUVENLI IPTAL" yazıp 2500'e SMS gönderebilirsiniz.
Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasından da kapatabilirsiniz.

Güvenli internet kapalı mı?

Güvenli internet servisini iptal etmek için "guvenlı ıptal" yazıp 2500'e SMS gönderebilirsiniz.
Ayrıca Vodafone yanımda uygulamasından da kapatabilirsiniz.

Gönderdim güvenli internet servisiniz kapalıdır yazıyor. Vodafone yanımdadan girdiğim zaman beni internet sitesine yönlendiriyor. O siteden giriş yaptığım zaman ise sadece mobil uygulamasını kullanabilirsin diyor.

Demin de bu şekilde mesaj atan birisi vardı. Klasik Vodafone'nun bugları. Vodafone, ne yazık ki bug dolu bir operatör.

Bahsettiğiniz problem güvenli internet'in aktif olmasından kaynaklanıyor ancak sistem güvenli internet zaten kapalı diyorsa. Size tavsiyem, Güvenli Internet'i farklı bir modda tekrar açmanız, telefonu açıp kapatmanız. Açık olduğundan emin olduktan sonra tekrar kapatmanız ve telefonu yeniden başlatmanız yönünde olacaktır.

Bu şekilde denediginizde yine problem yaşarsanız son bir umut 542'yi arayarak probleminizi anlatın.(Çözüme ulaşacağını zannetmiyorum ama yine de deneyin.)

Bu kez yine olmazsa BTK Şikayet sistemine hat sahibi kim ise onun adına şikayette bulunun. Güvenli İnternet hizmetini kullanmak zorunlu değil sonuçta.

Çözüm

Güvenli aile diyorum. İşleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz diyor. Ya sinirden telefonu kıracağım.

Geri
Yukarı