Vodafone sınırsız tarifede internet paylaşımı olur mu?

ylmz07

Hectopat
Vodafone sınırsız tarifeye geçtim ancak paylaşım için 15 GB internet sunulmuş. Sınırsız interneti bilgisayardan kullanmak istedim. Biraz araştırdım EastTether diye bir uygulama buldum. Uygulamayı kurdum her şeyi yaptım ama internete girmiyor. Bu uygulamanın çalışma prensibi internet kullanımını uygulama üzerinden yaparak telefondan kullanılıyormuş gibi göstermek. Bunun gibi bir uygulama önerir misiniz ya da yapabileceğim başka bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu yapmak için uygulamaya gerek yok aslında. İnternet yeni taşındığımız evde ilk bağlandığı zaman modem girişteydi ve derslere girmek ve oyun oynamak için USB kablosuyla USB tethering yapmıştım. Senin yüklediğin uygulamanın da mantığı muhtemelen aynı. Benim telefonum Xiaomi'ydi ayarlarda bağlantı ve paylaşım kısmında kabloyu bilgisayara taktıktan sonra Usb Tethering tikini açıyorsunuz 10-15 saniye sonra geliyor zaten. Ama her telefonda direkt tethering diye yazmayabilir telefon marka modelini yazıp nasıl yapılacağını öğrenebilirsin. Wi-Fi açıkken wifi'ı paylaşır sadece veri açarsan verini paylaşır paylaşırken Wi-Fi kapatmayı unutma verini paylaşacaksan.

Bir uygulamadı adı vardı telefondaki interneti bilgisayara USB kablo bağlıyorduk adını hatırlayamadım @tirabzonun_kaymagi söylemişti bana da.
Hesabı gizli ulaşamıyorum
Bunu yapmak için uygulamaya gerek yok aslında. İnternet yeni taşındığımız evde ilk bağlandığı zaman modem girişteydi ve derslere girmek ve oyun oynamak için USB kablosuyla USB tethering yapmıştım. Senin yüklediğin uygulamanın da mantığı muhtemelen aynı. Benim telefonum Xiaomi'ydi ayarlarda bağlantı ve paylaşım kısmında kabloyu bilgisayara taktıktan sonra Usb Tethering tikini açıyorsunuz 10-15 saniye sonra geliyor zaten. Ama her telefonda direkt tethering diye yazmayabilir telefon marka modelini yazıp nasıl yapılacağını öğrenebilirsin. Wi-Fi açıkken wifi'ı paylaşır sadece veri açarsan verini paylaşır paylaşırken Wi-Fi kapatmayı unutma verini paylaşacaksan.
Telefonum POCO Xioami ile aynı yazılım

İsmini hatırlayamıyorum da PdaNet olabilir. Telefonun ayarlarında olabilir bu özellik.
Teşekkür ederim biraz uğraşayım
İsmini hatırlayamıyorum da PdaNet olabilir. Telefonun ayarlarında olabilir bu özellik.
Teşekkür ederim sorunum uygulama sayesinde çözüldü. Aynı sorunu yaşayan herkes uygulamayı kullanabilir. İnternette yavaşlama vs olmuyor. Hız testinde 30-60mbps arası alıyorum.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim sorunum uygulama sayesinde çözüldü. Aynı sorunu yaşayan herkes uygulamayı kullanabilir. İnternette yavaşlama vs olmuyor. Hız testinde 30-60mbps arası alıyorum.
Nasıl yaptınız acaba anlatabilir misin rica etsem

Nasıl yaptınız acaba anlatabilir misiniz rica etsem

Hocam 1 yıl olmuş nerdeyse ama bir sorum olacaktı. Aile evine geldim ve burada internet yok sınırsız video paketi alacağım ve laptopuma paylaşım yapacağım uygulama tam olarak nasıl çalışıyor acaba ona göre paketi satın alacağımda.

Geri
Yukarı