Vodafone Steam mobil ödeme yapamama sorunu

lionstone19

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün Steam'den oyun almak için hattıma para yükledim ama resimdeki hatayı aldım. Bunu nasıl çözebilirim?
vfsteam.JPG

Gerçekten artık çıldıracağım. Eskiden BİMCell'liydim, mobil ödeme desteklemediği için yılbaşı indirimini kaçırdım. Sırf bunun için Vodafone'a geçtim. Şimdi de bu hata çıktı.

Steam şu an Vodafone ile ödeme kabul etmiyor.

Ne zaman kabul edecek peki? Eğer bu indirimi de kaçırırsam ağlayacağım artık :cry:

Başka bir yolu yok mu peki bunun? Cüzdan kodu almak gibi mesela. Gamesultan diye bir site buldum. Güvenli midir?
Geçmiş olsun. Bende yaşamıştım aynı sorunu. Düzeltmeyecekler, ayrıca origin için de aynı sorun geçerli.
İnternette birçok kod sitesi var ancak onlarda sistem şu, kullanıcıdan 15 ₺ alıp 10 ₺kod vermek, steam'de böyle şeyler olmaz.
Siz en iyisi kontörü birine satın. Onun telefonuna kontörü gönderip parasını alın. Turkcell'den vazgeçmeyin :D
Bu arada gamesultan güvenlidir ama kazıktır...

Zaten üyelik için T.C. kimlik numarası da istiyormuş. Hayatta vermem.

Cidden başka hiçbir yol yok mu ya! Sırf bunun için 2 yıldır sakladığım bayram harçlığımı harcadım :(

Kardeşim alacağın oyun ne? Hatlar arası para gönderme tarzı bir şey varsa oyunun Giftini sana yollayabilirim.
Maalesef gift olmaz. Birkaç tane oyun alacaktım. Oynadıktan sonra iade edip yerine yeni oyunlar alacaktım. Gerek kalmadı artık, yarın gidip İninal Kart alacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı