Vodafone SüperNet ADSL Upload Hızı Kaç?

Adanalı Genç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben şu anda TT 24Mbps 75GB A.K.K 2.upload ben hiper-fiber kullanıyorum. TT 100Mbps geçecektim ama baktim ki Vodefone SüperNet ADSL 64 Megabite varan hız, 240GB AKN 70TL'ye veriyor ama acaba bana burdaki altyapıdan verirler mi bu paketi? Birde bunun upload hızı kaç olur? Şu anda ben VDSL2 hattındayım. Vodafone bu paketi bana verir mi ?

Hat Değerlerim.

Ekran Alıntısı.PNG

Vodafone'u aramalısın ve bende yeni aldım vodafone fakat öyle bir paket görmedim. 60Mbps / 150 GB AKN var 70 TL'ye ? Upload hızın hakkında kimse bilgi veremez bende sormuştum alırken fakat konumunuza bağlı biz bilemiyoruz dediler.

Geç cevap vermemin nedeni cezalıydım. Buyur burda o paket yeni çıktı zaten. Katlayan SüperNet Kampanyası Birde Vodefone kimse önermiyor neden ?
İnternet önermeme durumu biraz bölgeye bağlı. Kimse TTNET'i övmez ama benim memnun olan arkadaşlarım var. Müşteri servislerine bağlanmak zor diyorlar Vodafone'da ama ben öyle bir problem yaşamadım hızımda gayet iyi.

Sizlere kampanyalar dahilinde para ile verilen modemler ne fiyat ne de performans olarak istenilen düzeydeler. Ortalama bir vdsl modem için internet sağlayıcıları tarifeye ek 7-9 TL gibi ücretler ile 2 yıllık kampanyalarla kullanıcılara satıyorlar ufak bir hesapla 160 ile 210 TL arasında bir fiyata sinyal kalitesi tartışılan, bağlantılarda kopmaya sebebiyet veren, güvenlik konusunda güvenilir olmayan ürünler satın alabiliyorsunuz. Halbuki Technopat youtube ve sosyal üzerinden Asus'un modem ve routerlarını biz takipçilerine tanıtıyorlar. Asus DSL-N16 modem bu konuda bütün ihtiyaçlarınızı fazla fazla karşılayacaktır (piyasa fiyatı ortalama olarak 200 TL yi bulmakta).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı