Vodafone SuperNet ADSL Hız Problemi

Hocam hız testini LAN kablosu ile mi yapıyorsunuz ? Başka bir bilgisayardan da denediniz mi ?[/QU
evet evdede 2 pc mevcut wifi ve ethernet kablo ile test yapılmakta ayrıca birden bire hiçbir şey yapmadım halde hızım düştü :(

Hocam hız testini LAN kablosu ile mi yapıyorsunuz ? Başka bir bilgisayardan da denediniz mi ?
evet evde laptop ve pc mevcut ethernet kablo ve wifi üzerinden testler sonucunda 2.80 - 90 3 ü bile zor alıyorum

İlk ay sıkıntısız kullandım ilk ayın faturasını ödedikten sonra otomatik olarak hızım 13 Mbps yükseldi 2 - 3 gün sonra hızım direk olarak 3 Mbps düşmüştür.

Bende de AKK kendi kendine doluyor. JetFatura sitesinden kullanım detaylarına bakıyorum, biz hiç evde yokken ya da gece uyurken falan download ve upload yapıldığı gözüküyor. Belki sistemde hata vardır diyeceğim ama aldığımız günden beri her ay aynı şey oluyor.

Superonline'dan ''Kurulum randevusu için EN GEÇ 48 saat içinde aranacaksınız diye mesaj geldi 48 saat doldu da geçiyor bile tüm internet firmaları böyle midir ? Aynısını Türk Telekom'da da aynısı olmuştu. Alt tarafı gelip modemi kurup gidecekler koca şehirde sadece bir çalışanları mı kuruluma gidiyor :mad:. Sizce ne yapmalıyım dostlar ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı