Vodafone taahhütü bitiyor

nogitsunee

Hectopat
Daha fazla  
Vodafone taahhüdüm bu gece 23.59'da bitiyor. Vodafone yanımda uygulamasında şimdiye kadar gözüken "geçebileceğim tarifeler" şu anda gözükmüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda özet olarak keşke kabul etseydiniz dedi ve 3 GB 42 TL gibi komik bir tarifeye geçirebileceğini söyledi. Taahhütsüz kullanmaya devam ederseniz ileri günlerde tekrar yeni kampanyalar karşınıza gelir dedi. 11 GB internetli tarifem normalde 42 TL, taahhütsüz fiyatı 60 TL olacak. Yani 3 GB 42 TL'ye taahhüt yapmamın hiçbir mantığı yok. Yeni bir tarifeye geçmenin herhangi bir yolu var mıdır? Önceden karşıma çıkan "geçebileceğim tarifeler" çok iyiydi, onları neden son gün kaldırmış olabilirler?

Screenshot_2021-09-21-11-57-55-900_com.vodafone.selfservis.jpg

Screenshot_2021-09-21-11-57-48-392_com.vodafone.selfservis.jpg

''Keşke kabul etseydiniz.'' nedir ya? Ülkedeki bütün servis sağlayıcılarının müşteri temsilcileri şaka gibi cevap veriyorlar. ''Madem aboneliğimi devam ettirmemi istemiyorsunuz, iptal ediyorum ben de. Farklı bir firmadan abonelik yaptırıyorum, iyi günler.'' deseydiniz keşke. Nasıl ''u'' dönüşü yaptıklarını görürdünüz.

''Keşke kabul etseydiniz.'' nedir ya? Ülkedeki bütün servis sağlayıcılarının müşteri temsilcileri şaka gibi cevap veriyorlar. ''Madem aboneliğimi devam ettirmemi istemiyorsunuz, iptal ediyorum ben de. Farklı bir firmadan abonelik yaptırıyorum, iyi günler.'' deseydiniz keşke. Nasıl ''u'' dönüşü yaptıklarını görürdünüz.
Hocam ben de onu anlamadım. Ben şehir dışında internetsiz bir evde olduğumdan dolayı son güne kadar kullanayım internetimi, öyle geçerim yeni tarifeye diye bekletiyordum. Resmen son gün geçebileceğim tarifeleri kaldırmışlar. Dolandırıcılık değil de nedir bu?
Prime'a geçmeni öneriyorum. Ben memnumum 5 defa ispark hakkım var . Ama tarifeden tarifeye değişiyor . 20 gb internet öneririm.
Evet ben de başka operatörlere geçmeyi düşünüyorum şu an. İlk ay 60 lirayı gözden çıkarıp yeni herhangi bir geçebileceğim tarife sunacaklar mı onu da düşünüyorum. 38 tl'ye 8 GB internet vardı geçebileceğim tarifelerde. Onu tekrar sunarlarsa çok güzel olur. Karşıma çıkmazsa başka operatöre geçeceğim sanırım.

Genelde operatörler eski kullanıcıya bir şey sunmaz sürekli yeni kullanıcıya sunar zaten 6 ay sonra pek bir havası da kalmıyor.

Vodafone'nin sitesine girip bir kampanya beğenin, sonra arayıp o kampanyaya geçmek istediğinizi söyleyin.
Vodafone sitesine girdiğimde vodafone'lu olduğum için direkt olarak geçebileceğim tarifeler sayfasına atıyor. Orada da tarife yok...
Genelde operatörler eski kullanıcıya bir şey sunmaz sürekli yeni kullanıcıya sunar zaten 6 ay sonra pek bir havası da kalmıyor.
8 GB, kullanmadığım dakika ve interneti sonraki aya devreden uyumlu tarifeyi 38 liraya sunmuşlardı. Çok içimde kaldı son gün kaldırmaları.

Müşteri hizmetlerinin kişiye özel tarife ayarlama imkanının olduğunu sanmıyorum. Ne diyebilirdi ki?

Vodafone'nin sitesine girip bir kampanya beğenin, sonra arayıp o kampanyaya geçmek istediğinizi söyleyin.
O tarifelerin ilk kez Vodafone'lu olanlar için olduğunu söylüyorlar.

Geri
Yukarı