Vodafone telofon tarifesini kafasına göre değiştirmiş

Cellat87

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, tarifem geçen ay yenilendi genç uyumlu 12 kullanıyordum. Twitch olsun vb bazı programlar kotadan yemiyordu. Sırf bu yüzden bu tarifeye geçmiştim. Geçerken bana 24 aylik sözleşme yaptılar ama 12 aydan sonra çıkabileceğimi kalmam durumunda tarifeme +10 TL zam ile aynı şekilde devam edebileceğim söylendi. Bende tarifeden memnun olduğum için devam ettim faturama 10 TL yansıdı buraya kadar sorun yok lakin internet kotami kontrol ettiğimde bir de ne göreyim 12 GB internetten 3.5 GB internet kalmış ve Twitch açıp test ettim 15dk izledim bir de ne göreyim kotamdan düşüyor. Arayıp bilgi aldığımda tarifemdeki sınırsız kullanımların kaldırıldığını bundan sonra kullanmayacağımi söylediler. Sözleşmeye göre bir maddede kullanılan tarife kullanımdan kaldırılır ise ona en yakın tarifeye kullanıcıya bilgi verilerek geçiş yapılır diyor. Mh ile görüştüğümde benim tarifem şunda 64 TL 84 TL olan en yakın tarifeye geçirin beni o halde diyorum yapamayız diyorlar. Bana sadece bomboş sadece dakika internet ve SMS olan tarifeleri sunuyorlar ben de Twitch yoksa istemiyorum dedim. Bu durumda ne yapabilirim acaba bilgilerinizi rica ediyorum. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla sizi dolaylı yoldan Gamer Pass paketine yönlendiriyorlar. Bilirsiniz daha fazla para koparmak için.

Ben zamanında aldığım için o paket bana ucuza geliyor. Ama böyle yapmaları da adilik olmuş.

Anladığım kadarıyla sizi dolaylı yoldan gamer Pass paketine yönlendiriyorlar. Bilirsiniz daha fazla para koparmak için.

Ben zamanında aldığım için o paket bana ucuza geliyor. Ama böyle yapmaları da adilik olmuş.

Yok onlar boş olan tarifelere yönlendiriyor sadece konuşma internet ve SMS olan tarifeler başka bir şey yok yani ben 84TL olan tarifeye geçmek istedim olmaz dediler.

Yok onlar boş olan tarifelere yönlendiriyor sadece konuşma internet ve SMS olan tarifeler başka bir şey yok yani ben 84TL olan tarifeye geçmek istedim olmaz dediler.
Peki istediğiniz tarifeye yanımda uygulaması üzerinden geçebiliyor musunuz? Adamakıllı size önerilen tarifeleri orada kendi gözünüzle görüp geçebilirsiniz.

Peki istediğiniz tarifeye yanımda uygulaması üzerinden geçebiliyor musunuz? Adamakıllı size önerilen tarifeleri orada kendi gözünüzle görüp geçebilirsiniz.

Oradan baktım 2 tane tarife var 1 tanesi bana sundukları boş tarife bir diyeri ise 199TL olan Full sınırsız olan tarife başka bir şey yok maalesef.

Oradan baktım 2 tane tarife var 1 tanesi bana sundukları boş tarife bir diyeri ise 199TL olan Full sınırsız olan tarife başka bir şey yok maalesef.
O verdikleri 199 TL olan da bir şeye yarasa bari. 5 Mbps hız vermişler maksimum. Şu anda ben Uyumlu genç 15 tarifesindeyim. Tabi şu an o tarife artık yok ve tekrar geçmek istersem bu tarife puf. Bir daha olmayacak. Hem de fiyatı epey uygun. Bilerek çıkmıyorum. Gamer paketiyle de epey iyi gidiyor şu an.

Adam gibi tarife istiyorsanız sanırım çıkıp tekrar gelmeniz gerek Vodafone'a yoksa çok da zırnık koklatmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı