Vodafone'a geçilir mi?

Arkadaşlar bayrama özel teklif var Vodafone'da. 8 GB 75 TL (dakika SMS pek önemli değil).sizce geçmeli miyim? Şebeke sıkıntısı filan olur mu? Bu arada İstanbul Gol'ta oturuyorum, ona göre bir fikir veya tavsiye verebilirseniz ne mutlu bana🙂
Nerde gördüğümü hatırlamıyorum ama bi grafikte Türkiye'de hız konusunda Turkcell ve Telekom'un gerisinde kalıyor Vodafone.
Şans eseri bulunduğun yerde şebeke iyiyse sorun yaşamazsın ancak ömrünü orda geçirmeyeceksin sonuçta.
Durumun iyiyse Turkcell al sorun yaşama riskini minimuma indir. Pahalı olduğu aşikâr ancak hız anlamında diğer ikisinin önünde. 120Mbit hız alıyorum şuan.

Vodafone'un santralleri sinyali düşük seviyede veriyor ondan dolayı köydür, dağdır orlarda interneti bırak şebeke sinyalini zor bulursunuz. Köyde falan yaşamıyorsanız alın geçin çarktan bayağı iyi şeyler verebiliyor. (tabii santralin sağladığı şebeke sinyal gücü bölgeden bölgeye değişir.)
Neden düşük sinyal veriyor ? Kalitesizlik mi yoksa maliyetten falan mı kaçıyorlar.

Hangisi uygunsa ona geçiyorum yılbaşından önce red 20 tarifesine geçmiştim 12 taahhüt ile
20 GB + 1000 dk +250 SMS vodafonlularla sınırsız konuşma 69 TL hediye çarkı olayıda oldukça mutlu ediyor

Vodafone hem evde internet hemde gsm operatörü olarak kullanıyorum. Evde internette sıkıntı yok ama gsm leş oğlu leş asla önermiyorum evim çok merkezi yerde olmasına rağmen kafasına göre çekiyor çekmiyor garip. Memnun kalacağını düşünmüyorum.

Ben nediyorum bu hala nediyor. Şikayet her firmada var kardeşim. Gir şikayetvara 500 milyon tanede Turkcell çekmiyor mesajı bulursun.

Eki Görüntüle 1749868

Yani aynen dediğim gibi benim lokasyonumda'da Vodafone Turkcell'den daha güçlü. Ama dağın başına git yüksek ihtimalle Turkcell daha güçlü olacaktır. Kapsama alanı Vodafone'a göre daha güçlü. Ona görede fiyatı var işte. Fiyatlar dediğin gibi aşırı pahalı.

Bu şikayetler asılsız demek gibi bir şey. Saçma. Ne yani diğer firmalarda olamazmı? Ben sorun yaşıyorsam gelip burada belirtebilirim. Sen sorun yaşamıyorsan güle güle kullan kardeşim ben sıkıntı yaşamışım belirtiyorum. Kanıtını da atarım isteyene.

1682277083623.jpeg

Speedtest.net e bile giremiyorum. Komik 😃.

Hele üstteki veri aktarım hızına bakın

Son düzenleme:
Bu şikayetler asılsız demek gibi bir şey. Saçma. Ne yani diğer firmalarda olamaz mı? Ben sorun yaşıyorsam gelip burada belirtebilirim. Sen sorun yaşamıyorsan güle güle kullan kardeşim ben sıkıntı yaşamışım belirtiyorum. Kanıtını da atarım isteyene.

Eki Görüntüle 1752337

Speedtest.net e bile giremiyorum. Komik 😃.

Hele üstteki veri aktarım hızına bakın.

Şikayetini dile getirme demiyorum şikayetini dile getirirken adam gibi dile getir. Kendin giremiyorsun diye sakın alma sakın alma ne demek? Belki adam senin yaşayacağın problemi yaşamayacak? 3G'de bile senin aldığın hızlardan fazla hız alıyordum. Köyde falan oturuyorsun galiba.

Şikayetini dile getirme demiyorum şikayetini dile getirirken adam gibi dile getir. Kendin giremiyorsun diye sakın alma sakın alma ne demek? Belki adam senin yaşayacağın problemi yaşamayacak? 3G'de bile senin aldığın hızlardan fazla hız alıyordum. Köyde falan oturuyorsun galiba.

Ne köyde oturuyorum ne de adama alma dedim. Alırsa alsın fakat taahhüt yüzünden 1 yıl kurtulamaz sonra.

1682278802744.png

Ne zaman alma dedim ben acaba? Hem madem şikayetimi dile getirebilirim. O zaman neden bana karşı çıkıyorsun? Marka karalama falan dedin. Benim markanın kendisiyle bir derdim yok. Şikayetimi belirttim.

Ne köyde oturuyorum ne de adama alma dedim. Alırsa alsın fakat taahhüt yüzünden 1 yıl kurtulamaz sonra.

Eki Görüntüle 1752404

Ne zaman alma dedim ben acaba? Hem madem şikayetimi dile getirebilirim. O zaman neden bana karşı çıkıyorsun? Marka karalama falan dedin. Benim markanın kendisiyle bir derdim yok. Şikayetimi belirttim.

Bu yazdığın şey karalama değil mi? Böyle bir sorunla karşılaşıyorsun problem zaten sendendir oturduğun konumdadır ya da herhangi bir şey. Odadan odaya telefon çekmiyor ne demek? 2G bağlantıyla yapılabilecek bir iş değil mi bu? Bunun olması için santrale 500km ötede olmanız gerekiyor.

Bu yazdığın şey karalama değil mi? Böyle bir sorunla karşılaşıyorsun problem zaten sendendir oturduğun konumdadır ya da herhangi bir şey. Odadan odaya telefon çekmiyor ne demek? 2G bağlantıyla yapılabilecek bir iş değil mi bu? Bunun olması için santrale 500km ötede olmanız gerekiyor.
Hocam oturduğum konumla alakasız yok okuldan gelirken bir müzik açayım diyorum ama o da açılmıyor. Ayrıca karalamıyorum, gerçekten öyle. Denedim bizzat ailemden biri ile. Evimde direkt olarak şehrin içinde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230423-230327_Chrome.jpg
    Screenshot_20230423-230327_Chrome.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 36

Yeni konular

Geri
Yukarı