Vodafone'dan SMS gönderilmiyor

Atakan6152

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, banka değişikliği yaptığım için son onay olarak Yapı Kredi'ye SMS atmam lazım gönderiyorum ancak cevap alamıyorum.

Bankayla görüştüm sorun sizde diyor, operatörü arıyorum bütün ayarlarınız normal diyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bu arada hattımda TL yok ama SMS paketi var. Vodafone 4 haneli numaralara SMS atarken ücret kesintisi olmuyor dedi, doğru mu?

Arkadaşlar merhaba, banka değişikliği yaptığım için son onay olarak Yapı Kredi'ye SMS atmam lazım gönderiyorum ancak cevap alamıyorum.

Bankayla görüştüm sorun sizde diyor, operatörü arıyorum bütün ayarlarınız normal diyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Bu arada hattımda TL yok ama SMS paketi var. Vodafone 4 haneli numaralara SMS atarken ücret kesintisi olmuyor dedi, doğru mu?

Arama ekranında ##002# yapıp arama tuşuna basın ve tekrar deneyin.

2 yöntemi de denedim diğer telefonda SMS ekranına 4470 tarafından alındı haberi geldi ama dönüş olmadı.

##002#'yi de denedim kod başlatılıyor dedi sonra onay verdi tekrar yolladım yine bankadan tık yok.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
@egehararli @zeki1981 @ReProof

Arkadaşlar şuan hallettim sorun bakiyemin olmamasıymış. Özellikle Vodafone'a sordum paketim var ama bakiyem 0 sms gider mi diye adamda gider niye gitmesin dedi.

TL yükledim 5 kuruş kesti bankadan geri dönüş aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı