Vodafone'dan Turkcell'e geçilir mi?

• Konuyu başlatan mfaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 538
Türk Telekom ve Bimcell aynı alt yapıya sahip diye biliyorum ama pek emin değilim
Evet de Türk Telekom iyi çekiyor. Ve tarifeler de cazip.

BİMCELL TT mobil alt yapısını kullanıyor. Türk Telekom yani. Türk Telekom'un çektiği her yerde BİMCELL'de çekiyor. BİMCELL çekmiyor deyip Türk Telekom geçin diyorsunuz.
Hayır hocam TT çekiyor BIMCELL'e göre.

Evet de Türk Telekom iyi çekiyor. Ve tarifeler de cazip.

Hayır hocam TT çekiyor BIMCELL'e göre.
BİMCELL'de kullandım. Türk Telekom'da kullandım. Köy ortamında da bulundum. Fazla bir farkı yoktu. Güncel olarak Türkcell kullanıyorum. Köy'de çekmiyor, bazen de tek sinyal alıyorum zayıfta olsa. Diğerlerine göre biraz daha iyi.

BİMCELL'de kullandım. Türk Telekom'da kullandım. Köy ortamında da bulundum. Fazla bir farkı yoktu. Güncel olarak Turkcell kullanıyorum. Köy'de çekmiyor, bazen de tek sinyal alıyorum zayıfta olsa. Diğerlerine göre biraz daha iyi.

Köyden köye değişir hocam benim köyümde de Vodafone çekmiyor.

Köyden köye değişir hocam benim köyümde de Vodafone çekmiyor.
Vodafone hiç bir yerde çekmiyor ki. :D Babam şehrin merkezi gibi bir yerde bile olsa çekmediği oluyordu sürekli söyleniyordu. :D

BİMCELL'de kullandım. Türk Telekom'da kullandım. Köy ortamında da bulundum. Fazla bir farkı yoktu. Güncel olarak Türkcell kullanıyorum. Köy'de çekmiyor, bazen de tek sinyal alıyorum zayıfta olsa. Diğerlerine göre biraz daha iyi.
Bilmiyorum bizim köyde TT BIMCELL'den daha iyi çektiğini gördüm. Ancak Vodafone full çekiyor. TT 3-4 arası gidip geliyor. BIMCELL 3-1 arası.

Vodafone hiç bir yerde çekmiyor ki. :D Babam şehrin merkezi gibi bir yerde bile olsa çekmediği oluyordu sürekli söyleniyordu. :D
Yere göre değişebilir bende full çekiyor çoğu yerde.

Bilmiyorum bizim köyde TT BIMCELL'den daha iyi çektiğini gördüm. Ancak Vodafone full çekiyor. TT 3-4 arası gidip geliyor. BIMCELL 3-1 arası.

Yere göre değişebilir bende full çekiyor çoğu yerde.
Doğrudur hocam orası zaten öyle. Genel olarak hizmetini beğenmiyorum Vodafone'un. Eğer daha uyguna varsa fiyat olarak Vodafone hariç bir operatöre geçiş yapılabilir.

Doğrudur hocam orası zaten öyle. Genel olarak hizmetini beğenmiyorum Vodafone'un. Eğer daha uyguna varsa fiyat olarak Vodafone hariç bir operatöre geçiş yapılabilir.
BIMCELL fiyatları çok uygun ama pek çekmediğini ben gördüm. Zaten market firmasının kurmuş olduğu hattın müşteri hizmetleri falan iyi olmaz. Vodafone ve Turkcell yerine Türk Telekom öneriyorum.

Genel izlemimim, çoğu kişinin Vodafone beğenmemesi, diğer hatların çekim gücünün Turkcell'den iyi olmadığı, bu yüzden Turkcell'e geçmeye karar verdim. Hepinize teşekkür ederim🫡

Son düzenleme:

Geri
Yukarı