Vodafone'dan Turkcell'e geçilir mi?

Arkadasimda da Vodafone var hiçbir sekilde cekmiyor. Ayni ortamda bulundugumuz zamanlarda surekli videolari donuyor bir turlu rahat kullanilmiyor. Kullanamadiktan sonra ne anladim sinirsiz internetten. Normalde o da Turkcell'e gececek ama taahhut oldugu icin mecburen bekliyor. Sana tavsiyem en kisa sürede gec keyfine bak.

Turkcell'de faturalı değilseniz internet falan hikaye. Faturalı olsan bile 12 saatlik 1GB veriyor. Turkcell'de 270TL 24 GB paket, Vodafone'da 24 GB'a 135TL veriyorum.

@Loki25 eğer paran varsa Turkcell'e geçip aylık 300 liradan bol GB internet tarifelerine ödersin. Yoksa Vodafone'dan devam. Uygun fiyatlı çünkü.

Turkcell'de şu an 25 GB 1000 dk 134 TL ona geçeceğim fiyatı Vodafone'la hemen hemen aynı en azından kaliteli.

Turkcell'de faturalı değilseniz internet falan hikaye. Faturalı olsan bile 12 saatlik 1GB veriyor. Turkcell'de 270TL 24GB paket, Vodafone'da 24GB'a 135TL veriyorum.

@LOKİ25 Eğer paran varsa Turkcell'e geçip aylık 300 liradan bol GB internet tarifelerine ödersin. Yoksa Vodafone'dan devam. Uygun fiyatlı çünkü.
Gerçekten bu konuda haklısınız, aşırı pahalı ek paketler Turkcell'de. Ama ben 10 yıl vodafone kullandım sonra Turkcell'e geçtim, örneğin instagrama girince resimlerin yüklenme hızı bile şaşırtıyor. Bu neymiş böyle diyorsunuz ilk 1-2 hafta. Turkcell altyapısı sanki çok daha kaliteli.

Gerçekten bu konuda haklısınız, aşırı pahalı ek paketler Turkcell'de. Ama ben 10 yıl vodafone kullandım sonra Turkcell'e geçtim, örneğin instagrama girince resimlerin yüklenme hızı bile şaşırtıyor. Bu neymiş böyle diyorsunuz ilk 1-2 hafta. Turkcell altyapısı sanki çok daha kaliteli.
Daha kaliteli tabii ki. Kalite konusundan yana sıkıntımız yok. Sorun parası.

Turkcell'deyim, bu ay taahhüt bitti 10GB + 2GB sosyal medya GNÇ paketine geçtim aylık 230 TL. Vodafone fiyatlarını bilmiyorum fakat çekim kalitesi ve internet hızı gerçekten çok iyi Turkcell'in.

Geri
Yukarı