VodafoneNET düşük hız sorunu

FarukB.

Decapat
Öncelikle herkese iyi günler,

yaklaşık 2 yıl kadar bir süredir VodafoneNET müşterisiyim. Allah'a şükür kopma takılma donma kesinti problemim olmadı bugüne kadar. Ancak ne zaman hız testi yapsam yetersiz hız alıyorum
yaklaşık 2 ay kadar önce 64 Mbps 240 GB paket kullanıyordum 1 haftalığına mahsus 71 Mbps kadar hız gördüm sonrasında AKK dolduğu için hız düştü.

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Şu an ise 50 Mbps 250 GB paket kullanıyorum ama ne zaman hız testi yapsam böyle bir sonuç alıyorum. AKK henüz dolmadı ayrıca.

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Ne zaman müşteri hizmetleri aradıysam her seferinde arızayı altyapıda aradılar. Tabi hiçbir zamanda altyapıda problem çıkmadı. Altyapı için gelen her personel altyapıda ve eve modeme kadar olan hattımda hiçbir problem olmadığını belirtti. Bunu elinde gezdirdiği cihaz ile de gösterdi. Normalde benim hattım 146 Mbps'e kadar destekliyor. Ve benim hattım 51 Mbps görünüyor hem sistemde hem altyapıda cihaz ile yapılan testlerde. Not: Türktelekom Fiber altyapısı kullanıyorum.

0000.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı