Vodafone'un paket önceliğini sağlamaması nereye şikayet edilir?

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Vodafone ile yaşadığım bir sorun var. Aslında tam bir sorun değil ama müşterinin hakkını dolaylı olarak bir gasp durumu var. Şimdi Benim internet paketim her ay 25 GB. Bunun dışında geçenlerde 3 ay geçerli 30 GB paket tanımlandı. Buraya kadar her şey güzel. Lakin benim süresi 1 ay olan paketimdeki internetlerim dururken gidiyor önce süresi en uzun olan 3 ay paketimdem kotayı harcıyor. Mesela şu an ana paketimde 3.5 GB internet var lakin bunu kullanabilmek için önce gidip 30 GB'ı bana bitir diyorlar. Bu gasp değil midir? Bu konuda lehime bir hak çevirmem mümkün mü? Kim bakıyor bu tarz bir olaya? Bağlayıcı karar verebilmesi açısından?

Vodafone ile yaşadığım bir sorun var. Aslında tam bir sorun değil ama müşterinin hakkını dolaylı olarak bir gasp durumu var. Şimdi benim internet paketim her ay 25 GB. Bunun dışında geçenlerde 3 ay geçerli 30 GB paket tanımlandı. Buraya kadar her şey güzel. Lakin benim süresi 1 ay olan paketimdeki internetlerim dururken gidiyor önce süresi en uzun olan 3 ay paketimdem kotayı harcıyor. Mesela şu an ana paketimde 3.5 GB internet var lakin bunu kullanabilmek için önce gidip 30 GB'ı bana bitir diyorlar. Bu gasp değil midir? Bu konuda lehime bir hak çevirmem mümkün mü? Kim bakıyor bu tarz bir olaya? Bağlayıcı karar verebilmesi açısından?

Diğer operatörlerde de aynı durum var şikayet etsenizde pek bir şey değişmez

Bu durum adaletsiz değil mi? Öte yandan her ay parasını verdiğim ürünün hizmetini alamamam durumu olmuş oluyor.

Haklısınız fakat yapacak da fazla bir şey yok gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı