Vodofone Rezaleti Sonrası ISS Önerisi

fankitonki

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Vodofone faturlarımı ödediğim halde internetimi kesti. Ödenmemiş bir tane faturam yok. Borcum yok ama hesabımı dondurdular. Artık rezilliklerinden bıktım. Ne zaman halledeceklerini bile bilmiyorlar. Bu kadar müşteriyi madur eden bir firma görmedim. Bulunduğum bölde de Türk Telekom ve Kablonet var. Bunların altyapısını kullanan ve memnun olan var mı? Türk Telekomun fiyatları gereksiz pahalı ve Kablonet belli bir saatten sonra hız düşürüyor. Benim için Vodofone firmasının müşteri hizmetlerinin diplere oynamasından dolayı müşteri desteği de önemli. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

İki ucu ...lu değnek bu firmaların Türk telekomun taahhütü gereksiz pahalı
Kabloneti kullanan kuzenim memnun değil
Türk telekoma birde saldırı olmuş saldırıya falan gerek yok kendisi yetiyor zaten ultra yavaş

Kablonet'ten uzak dur.
Yani iki seçeneğimin haricinde başka bir seçenek yok. Ya bu ikisi ya da bu ikisinin altyapısını kullanan başka bir ISS. Harici olarak bi tek 4.5G üzerinden bağlanan modemler var. Bulunduğum yerde Turkcell harici internet kalitesi iyi olan bir firma yok. Onların en düşüğüde çok pahalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı