Netspeed zammı sonrası ISS önerisi

@EREN SATAR hocam neye karar verdiniz? Bende değiştireceğim de. Bu arada Vodafone fiyatlarına +25TL ekleyin modem kirası olarak. Bu arada şimdiye kadar Vodafone'u öven bir kişi bile görmedim. Geçtiken sonra sorun yaşayabilirsiniz.

Son düzenleme:
@EREN SATAR hocam neye karar verdiniz? Bende değiştireceğim de. Bu arada Vodafone fiyatlarına +25TL ekleyin modem kirası olarak. Bu arada şimdiye kadar Vodafone'u öven bir kişi bile görmedim. Geçtiken sonra sorun yaşayabilirsiniz.

Vallahi 2 operatorden abonelik var bende ve fixnet taşıycam e-Devlet üzerinden 1dk sürüyor.

Hocam ucuz etin yahnisi olmaz. Türkiyede yaşıyoruz düzgün bir hizmet veren issler 200tl üstü. TurkNete bakabilirsiniz. Zam gelirse 10 aylık faturayı 6 ay taksit ödeyerek zamdan etkilenmezsiniz bir süre. Arkadaşını getir ile bir kişiyi turknetli yaparsanız 6 ay daha indirim alırsınız işte uyguna gelir böylece.

Bu fahiş fiyat artışından dolayı bu firmayı değiştirmek istiyorum kullandığım süre zarfı boyunca fiyat politikası dışında çok memnun kaldım. Fakat 6 ayda %85-90 zam haddinden fazla benim babamın maaşı enflasyon veya dolar bu derece artmadı. Ayrıca zam geldikten sonra mesaj atmak resmen dolandırıcılık gibi. Bana kalsa bunları mahkemeye bile veririm. Her neyse konumuza dönecek olursak en mantıklısı şu anda Vodafone evde internet kampanyası modem kiralama ücreti dahil 100Mbps fiber aylık 203TL'ye geliyor 1 sene de tahhahüt var kafam rahat olur. Başka mantıklı öneriniz var mı? Ve ya Vodafone pişman eder mi? 1 gün içerisinde arıza oluşursa düzeltme sözü var eğer arıza düzelmezse faturadan da arıza giderilmediği süre kadar indirim oluyormuş.
Wallla Vodafone kullanıpta gerçekten memnun olana rastlamadım. Mobilde iyiler ama ev internetinde pek değil diye biliyorum.

Bu fahiş fiyat artışından dolayı bu firmayı değiştirmek istiyorum kullandığım süre zarfı boyunca fiyat politikası dışında çok memnun kaldım. Fakat 6 ayda %85-90 zam haddinden fazla benim babamın maaşı enflasyon veya dolar bu derece artmadı. Ayrıca zam geldikten sonra mesaj atmak resmen dolandırıcılık gibi. Bana kalsa bunları mahkemeye bile veririm. Her neyse konumuza dönecek olursak en mantıklısı şu anda Vodafone evde internet kampanyası modem kiralama ücreti dahil 100Mbps fiber aylık 203TL'ye geliyor 1 sene de tahhahüt var kafam rahat olur. Başka mantıklı öneriniz var mı? Ve ya Vodafone pişman eder mi? 1 gün içerisinde arıza oluşursa düzeltme sözü var eğer arıza düzelmezse faturadan da arıza giderilmediği süre kadar indirim oluyormuş.
Ben netspeedten memnunum şu anda zamda zaten kaçınılmaz ama gerçekten değiştireceğim diyorsan Merkürnetede bakabilirsin ister taahhütsüz ister taahhütlü paketleri var.

1683163433834.png

Son düzenleme:
Çevrenizde internetinden memnun olanlara sorun.

Ben kendi evimde Vodafone kullanıyorum ama beğenmiyorum şahsen. Ayda en az 1 kere kesilme garantisi var diyebilirim.

Kestikleri saatlerde yoğun kullanım saatleri. Öğlen kesiyorlar, akşam maç izliyorum kesiyorlar...

Kafayı yersin.

Ben Netspeed kullanıyorum, işimin çoğunluğu internet üzerinden olduğu için mecbur zamlı kullanacağım. Başka bir İSS ye geçsem bile zam gelecek öyle ya da böyle. Kesinti yaşanmasın yeter ki yeter.
KabloNet 3 gün boyunca internet hizmetini verememişti.

3 günde şehirler fethediliyor.

Çevrenizde internetinden memnun olanlara sorun.

Ben kendi evimde Vodafone kullanıyorum ama beğenmiyorum şahsen. Ayda en az 1 kere kesilme garantisi var diyebilirim.

Kestikleri saatlerde yoğun kullanım saatleri. Öğlen kesiyorlar, akşam maç izliyorum kesiyorlar...

Kafayı yersin.

Fiber mi hocam?

Wallla Vodafone kullanıp da gerçekten memnun olana rastlamadım. Mobilde iyiler ama ev internetinde pek değil diye biliyorum.

Ben Netspeed'ten memnunum şu anda zamda zaten kaçınılmaz ama gerçekten değiştireceğim diyorsan merkürnetede bakabilirsin ister taahhütsüz ister taahhütlü paketleri var.

Eki Görüntüle 1765627

Vallahi başvuruyu yaptım bile yakında kuruluma gelecekler benim babaya şimdi merkürnet falan filan anlatamazsın. Fiberde genelde şikayet yok sonuçta da aynı altyapı. Ama bakalım inşallah pişman etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı