Netspeed zam sonrası ISS önerisi

TurkNet 250TL olunca Netspeed'in 200Mbps tarifesine geçmiştik. Bu da 341TL oldu. Önerileriniz var mı neye geçmeliyim? Altyapım Türk Telekom fiber.

Zam haberini sizden öğrendim Netspeed'de hiç sorun yaşamadım 3 yıldır kullanıyorum sorunsuz ama bu son zam cidden çok can sıktı, bu zammın sebebi bir yerde okumuştum tabii ki doğru mu değil mi emin değilim ama TT'nin portlara zam yapması sebebi ile ISS ler zam yaptı diye duymuştum.

Denerim hocam teşekkürler. TurkNet'e geri donmek mantıklı mı sizce.

Bence mantıklı hocam ben TurkNet'in zam yapacağını zannetmiyorum (fixnet hakkında bir fikir sahibi değilim o yüzden bir şey demiyorum)

Kardeşim sakın fixnet batağına girme bu arkadaşta zaten fixnet trolü :) firma değiştireceksen TurkNet ya da Telekom'a geç. Netspeed'te sorun yaşamıyorsan hiç değiştirme zaten.

Türk Telekom, Milleni. Abonesiyim. Benim fixnet abonesi olduğumu gel kanıtla veya gel konularıma bak? Fixnet önerdiğimde trol mü oluyorum peki şu an senin yaptığın nedir?

Bence mantıklı hocam ben TurkNet'in zam yapacağını zannetmiyorum (fixnet hakkında bir fikir sahibi değilim o yüzden bir şey demiyorum)

Haziran'da duyumlarıma gore 300-350 olcak denilmektedir. Eskiden zam yapacak firmaların birkaçı tahminimdeydi Milleni, Comnet, Netspeed tuttu. Bakalım diğerleri tutucak mı?

Geri
Yukarı