Çözüldü Voice. AI kullanım sonrası mikrofon bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Spy[TR]

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da görüp merakıma yenik düştüm. Başlıkta belirttiğim gibi voice. AI diye bir program indirdim. Program sesinizi anlık olarak değiştiriyor diye tanıtılmıştı. Baktığımda çok kötü ve cızırtılı idi bende sildim. Ertesi gün PC'yi yeniden açtığımda sesim gitmiyordu. NVIDIA Broadcast aç kapa falan yaptım düzeldi ama bugün aynı sorun gene var. Bu sefer çözemedim neden dolayı olabilir? Konuyu yanlış açtıysam kusura bakmayın.

Çözüm
Hocam bir de şu şekil deneyin; Denetim Masası > donanım ve ses > ses > üstten kayıt'a basın > 2 tane mikrofon açık ise sizin olmayan mikrofonu (voice AI kendi özel bir tane oluşturmuş olabilir) sağ tık devre dışı bırakın > sizin olan mikrofonu etkinleştirin.

Yok hocam öyle değildi. Tek bir mikrofon vardı. Çözümü gene yazayım belki sıkıntısı olan birine yardımcı olurum. Aygıt Yöneticisi'nden mikrofonu kaldırdım. Sonra kulaklığı söktüm. PC'ye reset attıktan sonra düzeldi.
Hocam bir de şu şekil deneyin; Denetim Masası > donanım ve ses > ses > üstten kayıt'a basın > 2 tane mikrofon açık ise sizin olmayan mikrofonu (voice AI kendi özel bir tane oluşturmuş olabilir) sağ tık devre dışı bırakın > sizin olan mikrofonu etkinleştirin.

Yok hocam öyle değildi. Tek bir mikrofon vardı. Çözümü gene yazayım belki sıkıntısı olan birine yardımcı olurum. Aygıt Yöneticisi'nden mikrofonu kaldırdım. Sonra kulaklığı söktüm. PC'ye reset attıktan sonra düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı