Voidu etkinleştirme kodu gelmedi

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Voidu.com üzerinden 67.25 TL'ye Assassin Creed Valhalla aldım fakat kod falan gelmedi. Siparişler bölümündede görseldeki gibi 10 saniye bekletiyor sürekli. Ayrıca mail attım Voidu'ya 2 dakika içinde geri döndüler mailde yazanlarda görselde var. Dolandırıldım mı acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (124).png
    Ekran Görüntüsü (124).png
    23,1 KB · Görüntüleme: 96
  • Ekran Görüntüsü (123).png
    Ekran Görüntüsü (123).png
    90,8 KB · Görüntüleme: 103
Biraz bekleyin hocam 10 dakika içerisinde kodu iletirler.

Biraz bekleyin hocam 10 dakika içerisinde kodu iletirler.

Hocam 10 dakkayı geçin dün geceden beri bekliyorum. Fakat mail üzerinden falanda kod verilmedi. Hatta dün akşam mail attım dedim kod gelmedi falan.

Voidu.com üzerinden 67.25 TL'ye Assassin Creed Valhalla aldım fakat kod falan gelmedi. Siparişler bölümündede görseldeki gibi 10 saniye bekletiyor sürekli. Ayrıca mail attım Voidu'ya 2 dakika içinde geri döndüler mailde yazanlarda görselde var. Dolandırıldım mı acaba?
Bu mail cevap maili değil otomatik mail. Dün bende yaşadım Ubisoft oyunlarında key verilmiyor Ubisoft girişi yapıyorsun yeni sekme açılıyor ve entegrasyon başlıyor 5 saniye sayıyor kütüphanene ekleniyor.

Ama özellikle Ubisoft oyunlarında bu sorun sıkça yaşanıyor. O gelen mail desteğe yazdığın mailin gönderildiğini içeriyor. Yani daha mailine yanıt gelmedi. Ne olur diye soracaksan da önce kütüphane fotoğrafı isteniyor. Sonra entegrasyon gönderiliyor tekrar ve 5 saniye sayılıyor. Eğer gene aktive olmazsa da iade gerçekleştiriliyor.

Otomasyon mail almışsınız gayet normal size durumla ilgili bilgi iletmiş. Attığın mail ticket olarak dönüştürülmüş ve soruna birisi bakacak diyor. 1-2 gün sürer esas maili alman.

O sayfadaki aktivasyon butonuna tıkladığınızda ekstra bir pencere açılıyor ve Ubisoft hesabınızı giriyorsunuz oraya. Otomatik olarak oyunlar hesabınıza ekleniyor. Ubisoft oyunları için kod verilmiyor, direkt bu yöntem işletiliyor. Bilgisayar uygulamasından bakmanız gerekiyor, mobil ve browser üzerinden oyunlarım kısmında sahip olduğunuz oyunlar görünmez.

O sayfadaki aktivasyon butonuna tıkladığınızda ekstra bir pencere açılıyor ve Ubisoft hesabınızı giriyorsunuz oraya. Otomatik olarak oyunlar hesabınıza ekleniyor. Ubisoft oyunları için kod verilmiyor, direkt bu yöntem işletiliyor. Bilgisayar uygulamasından bakmanız gerekiyor, mobil ve browser üzerinden oyunlarım kısmında sahip olduğunuz oyunlar görünmez.

Evet bilgisayar uygulamasından baktım gözükmedi oyunum.

Bu mail cevap maili değil otomatik mail. Dün bende yaşadım Ubisoft oyunlarında key verilmiyor Ubisoft girişi yapıyorsun yeni sekme açılıyor ve entegrasyon başlıyor 5 saniye sayıyor kütüphanene ekleniyor.

Ama özellikle Ubisoft oyunlarında bu sorun sıkça yaşanıyor. O gelen mail desteğe yazdığın mailin gönderildiğini içeriyor. Yani daha mailine yanıt gelmedi. Ne olur diye soracaksan da önce kütüphane fotoğrafı isteniyor. Sonra entegrasyon gönderiliyor tekrar ve 5 saniye sayılıyor. Eğer gene aktive olmazsa da iade gerçekleştiriliyor.

Evet o 5 saniyelik aktivasyonu yaptım. Kütüphaneme gelmedi. Acaba yanlış hesabamı aldım diye düşünüyorum. Fakat bir adet hesabım var. O hesabı seçtiğime eminim.

Evet o 5 saniyelik aktivasyonu yaptım. Kütüphaneme gelmedi. Acaba yanlış hesabamı aldım diye düşünüyorum. Fakat bir adet hesabım var. O hesabı seçtiğime eminim.
Böyle olunca sistem yukarıda yazdığım

"Ne olur diye soracaksan da önce kütüphane fotoğrafı isteniyor. Sonra tekrar entegrasyon gönderiliyor ve 5 saniye sayılıyor. Eğer gene aktive olmazsa da iade gerçekleştiriliyor."

şekilde işliyor. Dün bende yaşadım (2. kez oldu) ve desteğe yazdım. Beklemedeyim.

Gamepass abonelğiniz var mı? Benim var ve ayrı olarak görünmüyor bende de, oyuna girip sağ üstteki çarka tıklayıp DLC'lere bak düğmesini seçince alındığı görünüyor hocam.

Gerçi Valhalla Gamepass'te olmadığı için hesabınızda görünmesi lazım ama bilemedim açıkçası. Ben de başta görünmeyince korkmuştum lakin doğru hesabı seçtiyseniz olması lazım.

İlave: Müşteri ilişkileri ile görüşün, size sitedeki ilk tıkladığınız linkleri mail olarak tekrar yönlendiriyorlar. Yeni gelen linkler ile tekrar denemenizi öneririm.

Game Pass abonelğiniz var mı? Benim var ve ayrı olarak görünmüyor bende de, oyuna girip sağ üstteki çarka tıklayıp DLC'lere bak düğmesini seçince alındığı görünüyor hocam.

Gerçi Valhalla Game Pass'te olmadığı için hesabınızda görünmesi lazım ama bilemedim açıkçası. Ben de başta görünmeyince korkmuştum lakin doğru hesabı seçtiyseniz olması lazım.

İlave: Müşteri ilişkileri ile görüşün, size sitedeki ilk tıkladığınız linkleri mail olarak tekrar yönlendiriyorlar. Yeni gelen linkler ile tekrar denemenizi öneririm.

Evet yeni gelen linkle de yaptım fakat oyun kütüphaneme düşmedi. Bence bu saatten sonra en mantıklısı Epic Games veya Steam ilk bahar indirimleri falan. Ne yapalım artık. Paraya kıyıp bir oyuna 600 ila 2000 TL arası vereceğiz.

Geri
Yukarı