Voidu key gelmedi

vhost12

Femtopat
Daha fazla  
Hepinize selam hocam. Malum 20 Kasım'dan sonra Steam değişikliğe gidecek gidene kadar 3 5 ne var toplayayım dedim. Voidu adlı siteden Days Gone oyununu 108 TL'ye aldım. Ama key gelmedi herhalde key stoku yok ama ben parayı geri almak istiyorum iade nasıl yapılır yardımcı olur musunuz?

Hepinize selam hocam. Malum 20 Kasım'dan sonra Steam değişikliğe gidecek gidene kadar 3 5 ne var toplayayım dedim. Voidu adlı siteden Days Gone oyununu 108 TL'ye aldım. Ama key gelmedi herhalde key stoku yok ama ben parayı geri almak istiyorum iade nasıl yapılır yardımcı olur musunuz?

Voidu iadesi için mail atman gerekiyor. Ben mail atarak süreci başlatmıştım.

Kral Voidu'dan Detroit, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Tropico gibi oyunlar aldım ve keylerin hepsi hemen verildi. Muhtemelen aldığınız oyunun stoğu kalmamıştır. Stok geldiği zaman kod size ulaşacaktır.

Desteklerine ulaşırsanız iade yaparlar muhtemelen ama gelmemesi gibi bir olay olmaz zaten birkaç gün beklersiniz sadece daha önce yaşamıştım key sitelerinin çoğunda oluyor bu olay.

Size de sorayım aynısını şimdi olurda kod gelmezse benim bu iade etme talebini yapabilmek için herhangi bir süre var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı