Voidu kodu ne zaman verir?

Bende aynı durumdayım hocam, dün Voidu üzerinden Spider-Man satın aldım, banada hala kod gelmedi 12 saattir. Mail attım desteğe, bekliyorum.

Hocam bende hala bekliyorum simdi bir daha mail attim. Hayir anlamıyorum trustpilot onayli bir sitede nasıl boyle bir sorun yaşıyoruz anlamıyorum.
Bende anlamadım hocam hala mailime geri dönüş yapılmadı benimde. Parayı çekti ama ortada kod yok. Bu olayı atlattıktan sonra bir daha alışveriş yapmam bu siteden.

Kodlar bitmiştir. Olmayan kodu size nasıl versinler? Kodlar yenilenince kodunuz verilir. Ne kadar sürede yenilenir onu bilemeyiz.
Stoğu biten oyunu neden satışa koyuyorlar o zaman? Ve sitelerinde neden "Oyunları Anında Alın" şeklinde reklam yapıyorlar? Üstüne destek mailine vs. de cevap vermiyorlar. Kod bittiyse stok yenilenince kodların verileceğini müşterilere söylemen gerek veya beklemek istemeyenlere iade seçeneği sunman gerek. Savunulacak bi tarafı yok bunun. Ucuz malın yahnisi gerçekten yavan oluyor.

Stoğu biten oyunu neden satışa koyuyorlar o zaman? Ve sitelerinde neden "Oyunları Anında Alın" şeklinde reklam yapıyorlar? Üstüne destek mailine vs. de cevap vermiyorlar. Kod bittiyse stok yenilenince kodların verileceğini müşterilere söylemen gerek veya beklemek istemeyenlere iade seçeneği sunman gerek. Savunulacak bi tarafı yok bunun. Ucuz malın yahnisi gerçekten yavan oluyor.
Satışa kapatmışlar zaten. Aynı anda çok kişi alınca bazılarına kod yetmemiş gibi duruyor. Kodlar gelmezse iade yapıyorlar. Paranızdan mağdur olmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı