Oyun Voidu'da oyunlarda %30 İndirim!

Herkesi

Herkese kendi bakış açınızla bakarsanız anlamak zor olur tabi. Bazısına göre bu para cüzi bir miktardır ya da oyuna bu kadar ücreti vermeyi değer buluyordur bir şey diyemeyiz. 1100 TL COD'a veren var 600 TL Elden Ring veren var yani bunlar normal ama çoğunluğa göre yüksek paralar tabi.

Bana göre bir oyuna verilecek para bu zamanda en fazla 250-300 TL'dir. Bazı nadir oyunlara bu fiyatların üstünü de verebilirim onlar da 40 yılda bir çıkıyor zaten.
Bir şey dediğim yok zaten :D İsteyen istediği oyuna tomarla para bayılabilir sadece bana saçma geldiğini belirttim. Hele böyle DLC kıvamında bir oyuna.

7 saatte biten önceki oyunun DLC'si gibi gözüken bu tür oyunlara nasıl gocunmadan bu paraları verebiliyorsunuz aklım almıyor. Hani oyunun MP'si de yok hikaye bittikten sonra MP girerim de diyemezsin.
Hocam taksitle almasam tek seferde 408TL vereceğim bir oyun değildi. Açıkçası PS4 alma sebebim Spider-Man oyunlarıydı fakat Miles Morales pahalı diye PS4'ü satmadan önce onu oynayamamıştım. Şimdi PC'ye geliyorken ve yine pahalı olsa bile taksit şansım varken(aldığım harçlığın artması da iyi bir etken oldu) direkt ön sipariş geçtim. Yani anlayacağınız gocunmadım değil ama kesin seveceğim dediğim ve zamanında içimde ukte kaldığı için çokta umursamadım bu fiyatı.

@Esperoja ne yazık ki. DLC paketi olsa alacaktım. Onun dışında ya düzgün indirim yok, ya da sahip olduğum oyunlar.
Aslında Sony oyunlarında güzel indirim var fakat dediğiniz gibi hep zaten bir çok kişinin sahip olduğu oyunlar var. forumda çoğu kişi Etail ve gamebillet sayesinde bu oyunları benzer fiyatlara aldığı için pek iyi gelmiyor.

Geri
Yukarı