Voidu'da Ubisoft indirimleri

Dlcleri neden almadın ki ragnarok dlc asıl oyundan daha güzeldi keşke dlcli paket alsaydın sağlık olsun. Farcry 6 almanı tavsiye etmem en kötü farcry oyunu. Bu arada arka arkaya ac oynarsan hertürlü bayar.
Bu zevkine göre değişir, mesela ben Odyssey'i Game Pass'ten oynamıştım ve hali ile standart sürüm oynamıştım. Oyun bittiğinde seksen saat oynamıştım ama DLC'lerde olsa muhtemelen onları da oynardım. Bence fiyatı uygunken alım yaparken DLC olan paketleri almaya çalışın.
Yani zaten zaman problemim var. Haftada maksimum 10 saat pc başına oturabiliyorum. Onda da onlie oyun vs de oynuyoruz. Zaman iyice bölünüyor. Daha Residet evil 2 yi 2 hafta oldu bitiremedim mesela. O yüzden DLC alıp bitiremeyip boşa da para vermek istemedim.
Standart oyundan ne farkı ver DLC nin bun arada? Ekstra görev vs değil mi?

Yani zaten zaman problemim var. Haftada maksimum 10 saat PC başına oturabiliyorum. Onda da onlie oyun vs de oynuyoruz. Zaman iyice bölünüyor. Daha residet evil 2'yi 2 hafta oldu bitiremedim mesela. O yüzden DLC alıp bitiremeyip boşa da para vermek istemedim.
Standart oyundan ne farkı ver DLC'nin bun arada? Ekstra görev vs değil mi?

Oyundan oyuna değişiyor ama ana görev ile alakası olmaz pek yan görev ve ekstra görevler açar bazı oyunlarda ekipman verir öyle düşün. Assassins's Creed'de de öyle oluyor genelde almak zorunda değilsiniz.

Arkadaşlar Valhala standart sürüm aldım. Gamepass 2025 yılına kadar var. Daha odyses ı hiç oynamadım. İlk ona başlayıp sonra Valhalaya geçmeyi düşünüyorum. DLC leri almadığıma pişman olur muyum? Forumlarda oyun çok uzun dlc den sıkıldık diyen çok olmuş Odyses i de oynayacağımı düşünürsek doğru olanı mı yapmışım?

Bir de FarCry 6 alacağım standart paket alıp geçeyim mi yoksa başka önereceğiniz paket var mı?
Hocam Odyssey DLC lerini mutlaka oynayın mükemmeldir tavsiye ederim. Valhallayı ben de yeni aldım. Maalesef ilk standart sürümü aldım dolayısıyla complete edition paketini alamadim onun yerine Ragnarok DLC sini aldım 70 TL ye. Ana oyunun yanına onu da alabilirsiniz iyi olur. Diğer iki DLC yi oynamazsanız da bir şey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum. Far Cry 6 için de ben de sadece ana oyunu aldım ama DLC ler için season pass düşünmüyor değilim. Vaas ve diğer 2 oyunun kötüleriyle oynayıp onların hikayelerini öğrenmek güzel gibi duruyor ama genel olarak far cry 6 ya sıkıcı diyorlar sırf atmosferini beğendiğim için aldım. Bu arada Odyssey DLC leri hikaye ile bağlantılı. Sadece ana oyunu oynayarak hikaye tam bitmiyor DLC ler ile her şey yerine oturuyor ama Valhallada öyle bir durum yok galiba.

Hocam Odyssey DLC lerini mutlaka oynayın mükemmeldir tavsiye ederim. Valhallayı ben de yeni aldım. Maalesef ilk standart sürümü aldım dolayısıyla complete edition paketini alamadim onun yerine Ragnarok DLC sini aldım 70 TL ye. Ana oyunun yanına onu da alabilirsiniz iyi olur. Diğer iki DLC yi oynamazsanız da bir şey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum. Far Cry 6 için de ben de sadece ana oyunu aldım ama DLC ler için season pass düşünmüyor değilim. Vaas ve diğer 2 oyunun kötüleriyle oynayıp onların hikayelerini öğrenmek güzel gibi duruyor ama genel olarak far cry 6 ya sıkıcı diyorlar sırf atmosferini beğendiğim için aldım. Bu arada Odyssey DLC leri hikaye ile bağlantılı. Sadece ana oyunu oynayarak hikaye tam bitmiyor DLC ler ile her şey yerine oturuyor ama Valhallada öyle bir durum yok galiba.
Odyses Gamepass te var. Ondan oynamaya başlayacağım. DLC ler yok sanırım gamepass için. Bir de oynayacak o kadar çok oyun fakat zaman olmayınca DLC leri almak pek mantıklı gelmiyor. Ama yanlışta yapmak istemiyorum açıkçası.

Odyses Gamepass te var. Ondan oynamaya başlayacağım. DLC ler yok sanırım gamepass için. Bir de oynayacak o kadar çok oyun fakat zaman olmayınca DLC leri almak pek mantıklı gelmiyor. Ama yanlışta yapmak istemiyorum açıkçası.
Hocam benim de şuan oyun oynamaya vaktim yok ama ileriye dönük düşündüğüm için uygun ne bulursam maddi durumum elverdiği kadar stokluyorum. Eğer maddiyat sıkıntı olmayacaksa Odyssey Gold paketini alıp kütüphaneye koyabilirsiniz. Gamepasse bağımlı kalmazsınız. Yine de sizin bileceğiniz iş ben pek gamepass e bağlı kalmayı sevmiyorum fiyatı da ucuz değil 160 TL ve Odyssey bir oturuşta bitirilebilecek bir oyun da değil. Ben 100 saat oynayıp hikaye ve DLC leri bitirmiştim ama daha bazı yan görevler duruyordu.

Hocam benim de şuan oyun oynamaya vaktim yok ama ileriye dönük düşündüğüm için uygun ne bulursam maddi durumum elverdiği kadar stokluyorum. Eğer maddiyat sıkıntı olmayacaksa Odyssey Gold paketini alıp kütüphaneye koyabilirsiniz. Gamepasse bağımlı kalmazsınız. Yine de sizin bileceğiniz iş ben pek gamepass e bağlı kalmayı sevmiyorum fiyatı da ucuz değil 160 TL ve Odyssey bir oturuşta bitirilebilecek bir oyun da değil. Ben 100 saat oynayıp hikaye ve DLC leri bitirmiştim ama daha bazı yan görevler duruyordu.
Yani kanka Gamepass süresince 2025 Haziran a kadar Odyses i bitiririz herhalde :) Dediğin gibi valhalayı bitirdikten sonra dlc leri almayı karar veriri olmazsa. Teşekkürler bilgilendirmen için, eksik olma.

Geri
Yukarı